Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A H1N1 valószínűleg egy...

A H1N1 valószínűleg egy terroristák által kifejlesztett biológiai fegyver. Igaz-e ez?

Figyelt kérdés
Előfordulhat-e, hogy ez egy olyan biológiai fegyver, aminek nem a tömegpusztítás az elsődleges célja, hanem sokkal inkább az általános, nemzetközi megfélemlítés. Elsősorban katonai-biztonságpolitikai szakértők válaszát várom, előre is nagyon szépen köszönöm nekik.
2009. dec. 8. 06:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Remélem a katonai-biztonságpolitikai szakértőknek kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy ide írjanak :)

Nálunk sokkal nagyobb a riadalom és az oltás fontosságának reklámozása, mint máshol. Valószinűleg nem véletlen...

Egy átlagos évben, normál influenzában kb 100-150-en halnak meg Magyarországon. H1N1-től eddig 19-en 2 hónap alatt. Szerinted?

2009. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyan nem vagyok szakértő,de ez nagyon valószínűtlen.Sehol nincs ilyen "megfélemlítési" hadjárat,csak nálunk.Sem Amerikában,sem a nyugati országokban nincs pánik,és nem is téma a sajtóban az influenza.Régebben is voltak világjárványok,pl.1958-ban a honkongi influenza.Akkor a média nem beszélt róla,nem is volt sem oltás,és gyógyszer rá.Úgy kezelték az emberek,mint a többi influenzát.Ezt is úgy kellene kezelni.A lakosság létszámához viszonyítva az eddigi megbetegedések száma elenyésző.A legtöbbjüknek volt egyéb betegsége is,sőt olyanok is megbetegedtek,akiket beoltottak.Nem kellene itthon ekkora pánikot kelteni.
2009. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Ha használnátok az eszeteket rájönnétek, hogy ezek lefertőznek bennünket, ki akarnak nyírni, nem hiába maguknak más fajta gyógyszert adnak be. gonolkodjatok már el, erről szól. ne dőljetek be, szal szerintem is fegyver. ritkítás van.
2009. dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted Magyarországon hány "katonai-biztonságpolitikai szakértő" van?

Márcsak azért is, mert ez nem szakma, ezt csak kiírják a neve alá a tévében amikor interjút ad. Az a kettő.

2009. dec. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

mindez fikció.sci-fin edződöttek előnyben.sze-m sokáig nem érdemes rágni, mert arra fogékonyakon eluralkodhat a téboly.

Ha ebből bárminemű köv-t levontál, elmondom, nem oltatunk.

gyógyszergyárak nyeresége azért figyelemre érdemes.

biológiai fegyverként egyébként az AIDS-et eredményesebbnek tartom, rögtön az immunrendszernek KO. aztán mindegy mi végez.

2009. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Az biztos, hogy nem a tömegpusztítás az elsődleges célja, mert annak gyenge.

A megfélemlítés sikerült, itt magyrországon, tegnap egy értekezleten, elültek mellőlem, mert köhögtem néhányat és gyanús lettm, ha helyben megfulladok, (a torkom kapart) még belém is rúgtak volna.

Egy társadalommal, azt lehet megtenni, amire befogadó, itt ennyire.

2009. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok szakértő, de 35 év élettapasztalata azt mondatja velem, hogy már megint el akarják terelni a figyelmünket valóban fontos dolgokról. Ugyanis amikor a politikában nagy a gáz, mindig előszed a sajtó valami rémregényt, vagy botrányt, és azon csámcsognak.
2009. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Igen, Tel-Avivból küldik, és úgy fejlesztették ki, hogy csak az arabokat, a kínaiakat és az igazmagyarokat fertőzze meg, hiszen ők a legfőbb ellenség, akit el kell tüntetni a Föld színéről. Izraelben már mindenkit beoltottak ellene. Aztán a nagy káoszban Soros felvásárolja az összes OTP részvényt, meg el is adja hirtelen, Simon Peresz pedig bagóért, zsebből fel fogja vásárolni Magyarországot, ahová még aznap el is indulnak a zsidó kisgyerekek buszokkal. Lassan egész Izrael átköltözik majd Magyarországra. Ez a terv. Jól kifundálták. Akit nem a röfivírus dönt majd le, azt megöli a halálchip, melyet Soros és Peresz személyesen vezérelnek New-Yorkból és Tel-Avivből, de nyomkodja a gombokat Demszky Gábor is egy interaktív társasjáték keretein belül.


Posta Imre voltam, álmodjatok szépeket, jó éjszakát gyerekek.

2009. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
PSSSSSZT! ez titok volt!
2009. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
jaj de uncsi már ez a hini (h1n1) téma. Bátsám a világ déli féltekén él. Náluk most lett vége a szezonjának, megkérdeztem tőle, hogy ott mi történt: század ennyi hír, hiszti meg agyalgatás nem volt mint itt. Úgy látszik ez is hungarikum, mindent felfújni, és ezen lovagolni. Ha biológiai fegyvert fejlesztenek ki, nem egy ilyen akár túl is vészelhető cuccot dobnak ki, hanem egy ampulla ebolát azt csá...
2009. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!