Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek most, hogy tüntető...

Szerintetek most, hogy tüntetők kimondták Kárpátalja "elszakadását" visszacsatolódhat Magyarországhoz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki mit gondol.

2014. febr. 21. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen nem!!!
2014. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2014. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért? Kifejtenéd?
2014. febr. 21. 10:32
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért mert a forradalom legutolsó célja (sem) az hogy az ország területeket veszítsen el. És ha egy ilyen dologból forradalom lett, hogy korrupció ill. kelet vagy nyugat, akkor területi veszteségnél mi lenne? Plusz Mo nem egy hiéna, hogy egy forradalom alatt levő országtól vegyen el területet. És akkor a millió meg egy nemzetközi egyezményt nem is említem, ami szintén nem pártolna ilyet.
2014. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Értem. Viszont semmi nem gátolja meg a helyi népességet, hogy helyi népszavazást írjon ki az elszakadásról ahogy Moldávia esetében volt.


Tegnap azt olvastam, hogy több nyugat ukrajnai városban is "békés" lázadás tört ki, és kinyílvánították az elszakadást. Ez nyilván eléggé kétértelmű fogalmazás, mert nem nevezték meg, hogy mitől szakadnak el, de ettől függetlenül még ott lóg a levegőben, na meg ott van a keleti orosz lakta területek, amelyek szerintem csak az alkalmat várják, azaz Janukovics bukását. Ha meg az orosz részek elszakadnak, akkor véleményem szerint megindul a lavina és aki tud és akar az el fog szakadni.


Vélemény?

2014. febr. 21. 10:47
 6/21 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem akarok feszültséget szítani itt senki és semmi között, viszont próbálom feltérképezni mi lehet, vagy sem.
2014. febr. 21. 10:48
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha olyan helyzet adódna meg kellene próbálni Kárpátalját visszacsatolni. Természetesen csak ha akarják és tárgyalások útján.
2014. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy hallottam, hogy a helyi ellentüntetők kimondták Kárpátalja "elszakadásának" visszavonását.


Szóval nem tudom :(

2014. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudnál linket küldeni arról ahol ezt olvastad?
2014. febr. 21. 11:05
 10/21 anonim ***** válasza:
MTI-s volt, de már nem keresem vissza :(
2014. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!