Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A III. világháború már nem...

A III. világháború már nem olyan lesz, mint az első kettő?

Figyelt kérdés
Tehát nem tankok és puskák lesznek, hanem atombomba?
2014. febr. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
“Azt nem tudom, hogy a Harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel.” (Albert Einstein)
2014. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyifegyver,atombomba.Ilyenekre számíthatunk.

Minek áldozza fel egy ország pl.USA a katonákat amikor ott van az atombomba? Ledobják oszt viszlát. A katonák még később jöhetnek jól, amikor mindenki kifogyott a bombákból.

2014. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1: A világháború azért világháború, mert az összes kontinens részt vesz benne. Botokkal és kövekkel nem lehet világháborút vívni. Einstein oké, hogy értett a fizikához, de ilyen dolgokhoz nem.


Igen kérdező jól látod, atomfegyvereket fognak bevetni és lesz 2 milliárd áldozat az első napon.

2014. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3.

Einstein azt írta szerintem hogy a 3. világháborúban mindennek annyi ezért csak botok és kövek maradnak.

2014. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4. Értem, hogy értette Einstein, de ha csak botok és kövek maradnak, akkor az csak egy sima háború lesz, nem világháború.
2014. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Einstein azoknak szánta az idézetet, akik képesek elvonatkoztatni.
2014. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de én nem akarom megélni az is biztos... Azzal értek egyet, aki azt írta, hogy az első nap több milliárd áldozat...
2014. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!