Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik hadsereg használ/haszná...

Melyik hadsereg használ/használt combközépig érő vastag barna bőrkabátot és barna bőrbakancsot?

Figyelt kérdés

Bevillant egy kép, egy ehhez hasonló (Bane a Batmanből):

[link]


Van-e hadsereg ami ilyen, vagy ehhez hasonló ruhákat használ/használt?



2014. febr. 25. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A H&K-36 gépfegyverek alapján a német hadsereg szponzorálhatta a filmet, lehet, hogy tőlük vannak ezek az egyenruhák.
2014. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincsen. Dizájnerek tucatjai tervezték, gyakorlatilag egyáltalán nem funkcionális, a bakancsból pölö vagy 6 darabot is szétszaggatott Tom Hardy a forgatás alatt.


Egy filmben nem is első szempont a funkcionalitás, inkább a látvány. A funkcionalitás itt kezdődik kb:


[link]

[link]

2014. febr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kabáttal is lenne fenntartásom mondjuk katona szemével nézve: ez egy vastag irhakabát, ami úgy készül, hogy a szőrös részt rajta hagyják a bőrön a feldolgozás során, a másik oldalt pedig vékonyra kaparják. Ezzel a kabáttal az a gond, hogy ha jön egy kis eső, igen hamar átázik, és kb. sose szárad meg....



Helyette pl. ilyesmit hordanak a valódi katonák:


[link]

2014. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dickharta ***** válasza:

háhá.. ilyen bőrkabátot a hippik hordtak a hairben! nem katonák. pont emlékszem a lafayettnek volt ilyen!

viszont amit a 2. küldött,jónak tűnik,csak vékony a fűző. gondolom senki sem örülne egy harci helyzetben,egy drótcsapda átlépésekor,ha elszakadna. .

2014. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 09:02


Szia! Volt már dzsungelbakancsod? Az eredeti amcsi? :) Kizárt, hogy az a cipőfűző elszakadjon, hihetetlen erős.

Perpillanat sivatagiban tudom neked megmutatni, de az OD-zöld meg a fekete is ilyen. Itt van, lefotóztam, nézd meg ha akarod:


[link]

2014. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lol, az altama bakancs, mint minőség.. Vajon miért van az, hogy Afganisztánban egy katona lábán sem lehet látni, civil túrabakancsokat hordanak helyette? A harmatos fűtől átázik, én meg az 5000 forintos decathlonos bakanccsal száraz lábbal hazatekertem viharban..
2014. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A sivatagi át is fog, ellenben nyáron nagyon is kényelmes. A te telibepárnázott decathlonos bakancsod pedig nem az, mert belerohad az ember lába. Az altama gyárt ilyet is:

[link]

ami annak ellenére, hogy nem gore-tex-es lábfüllesztő, nem fog átázni egykönnyen.


Egyébként nekem wellco bakancsaim vannak. Egy fokkal jobb a minősége az altama gyártásúnál, szabásminta ugyanaz.

2014. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Télen-nyáron hordom. Dolgoztam benne padláson 50 fokban, úgy hogy aznap 12 liter vizet ittam meg,volt a lábamon 3 napig 0-24-ben, júliusi időben, egyszer sem rohadt be a lábam.
2014. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hordjad csak.
2014. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dickharta ***** válasza:
mi lett ez itt rekláámoldal? ez az utolsó nagyon bután néz ki. inkább egy martens!
2014. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!