Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Diákként és az alább leírtak...

Diákként és az alább leírtak alapján milyen segélyt vehetnék fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék valahogyan pénzhez jutni, mert szinte már az összes ruhámat kinőttem, nem is beszélve arról, hogy kollégiumba járok, de még csak költő pénzre sincs keret, így alig eszek valamit :/

3-an vagyunk testvérek (ebből két testvérem diák én meg érettségizek, de még csak ösztöndíjat sem kapok érte), egy IKV-tól bérelt kis lakásban, szinte még csak el sem férünk.

Szeretnék felvenni valamilyen segélyt azért, hogy legalább ruhákat tudjak venni magamnak vagy egyéb olyan dolgokat, ami a mindennapi élethez szükséges, de nem tudom, hogyan is induljak neki.

Segítsetek légyszi!



2014. márc. 4. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önkormányzat nyakára kell járkálni. Valakit majd kirendelnek, aki körülnéz nállatok, és ha tényleg gázos, megítélnek segélyt. Hogy mennyit, nem tudom. Milyen időközönként, azt sem. De valamit kaptok.
2014. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:05


Első, a kérdező segélyt ír, te meg belinkeled neki a legnagyobb maffiózó gengszter diákmunkaközvetítőt?

2014. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te egy szánnivaló elmebeteg vagy. Hadd találjam ki, csak nem jobbik-szavazó leszel Ápr. 6.-án?
2014. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló - Szerinted ha tudnék, nem vállalnék diákmunkát??? -.-" Direkt írtam, hogy

KOLESZOS VAGYOK!

Negyedik - Utálom a politikát, a saját nézeteim szerint élek :)

2014. márc. 4. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Második - Ott már voltam, de azt mondták, hogy nem tudnak segíteni (Gondolom csak elküldtek a p*csába, nem tudom :/ )
2014. márc. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!