Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka ennek a zsidó-arab...

Mi az oka ennek a zsidó-arab ellentétnek?

Figyelt kérdés

Tehát mit balhéznak Izraelen?

Miért telepítették a zsidókat oda?


2014. márc. 13. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=k_BPPvzUpD4

Nyilván a föld stb. meg az olaj.

2014. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Mert az az ország egykor a zsidóké volt. Közben meg arabok szállták meg, és most mindenki magáénak szeretné. Mint pl. a Felvidék kérdése Magyarország meg Szlovákia között. Csak itt nem lövünk egymásra.
2014. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

[link]

valamikor zsidóké volt. Hajjaj valamikor nekünk is volt tengerünk. Sőt valamikor elvileg lovagoltunk is. Na ennek okán akkor követeljünk vissza mi is mindent, mert egyszer állítólag a miénk volt. A mi földünk még nincs száz éve hogy elvették még sem loccsantunk ki gyerekagyvelőt mint egyesek: [link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
[link] ie. 10. század az 3000 éve. Na és mi van odaírva? Arabok, Palesztina.
2014. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Természetesen nem az a probléma, hogy kié volt előbb a föld. Kétségtelen, hogy sokan játszanak erre is, és gyakran sikerrel, de akkor sem ez az alap-ok.

Az alap-ok az emberben keresendő. A nagyon más szemléletű, szokású, és értékrendű emberekén, akiket könnyű megvezetni. És ez nagyon hasznos a megvezetőknek.

És természetesen minden egyes konkrét ellentétnek konkrét előzménye volt, amelyek ugyan bizonyos mértékig összekapcsolódnak egymással, de az alapvető ellentét az előbb említett alap-ok miatt van.

2014. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, h a 2. VH. után önkényesen leválasztottak nekik egy területet, azon az alapon, h mert valamikor az övék volt.

Olyat is hallottam egy tanártól, h a zsidók fizettek kemény pénzeket.

Szal most mi az igazság?

Meg miért vannak dozerolva az épületek?

Láttam egy videót, elég durva dolgok vannak benne, zsidó gyerekek rajzolnak azokra a rakétákra, amit a palesztinokra lőnek.

2014. márc. 13. 18:10
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor még semmit nem láttál. [link]

i4.mirror.co.uk/incoming/article1444341.ece/ALTERNATES/s615b/A Palestinian man carries the dead body of a child from the al-Dallu family out from the rubble-1444341 [link]

[link]


Csak akkor nézd meg a képeket ha erős idegzetű vagy. Ez ma Izrael. Szembe kell nézni a tényekkel. Amerika őket támogatja. Attól pedig aki ezt legalizálja nem lehet emberséget várni.

2014. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
EZ MA A VALÓSÁG! ILYEN """""""EMBEREK"""""""" ÉLNEK AZON A FÖLDÖN. EZT TÁMOGATJA AMERIKA ÉS AZ ENSZ TELJES MELLVÉRTTEL!
2014. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmit láttam.

De még mindig nem tudom hogy akkor hogy is volt ez.

2014. márc. 14. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!