Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elmagyaráznátok nekem, hogy...

Elmagyaráznátok nekem, hogy mi értelme van az állandó zsidóellenességnek?

Figyelt kérdés

Vegyük példának Izraelt. Ugyan miért baj, ha megvédik az arabok ellen a saját hazájukat? Mégis mindenki őket szidja, pedig soha nem a zsidók kezdeményezték az összeütközéseket.


A másik dolog, meg hogy egyesek szerint a zsidóknak köszönhető a nagy szabadelvűség Európában. Ha nem tetszik az embereknek, akkor minek választják meg újra és újra ezeket a pártokat?


És azt sem értem, hogy például a Jobbik is miért pont a zsidóságon akar bosszút állni, miért nem lehet végre elfogadni, hogy mindenkinek más az identitása? Mióta fenn áll ez a nép, így is mindenhol bántották őket. Pedig megpróbálnak minden környezetbe beilleszkedni, nem úgy, mint például az arabok.



2014. márc. 13. 21:15
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
72%
Nem unod még ezt az értelmetlen zsidózást? Mit kell folyton zsidóznod? Kezd unalmas lenni!!!!
2014. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%

"Jobbik is miért pont a zsidóságon akar bosszút állni"

te Mi a jó büdös ****-ról beszélsz? Az ilyen idióta embereknek a kérdéseit büntetni kéne!

2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
én nem írtam ki több ilyen kérdést, pont azért kérdeztem meg, mert az oldal látogatói mindig ezzel az üggyel foglalkoznak és már én is r.hadtul unom
2014. márc. 13. 21:20
 4/47 A kérdező kommentje:
2-es, a Jobbik nyíltan antiszemita párt. Nem is titkolják.
2014. márc. 13. 21:21
 5/47 anonim ***** válasza:
27%
Az emberek utálják az összes népet, amivel kapcsolatba kerültek. Pl mi a cigányokat, szlovákokat, románokat, szerbeket, osztrákokat. A horvátokat most éppen nem, de régebben őket is utáltuk. A franciák a németeket, angolokat, spanyolokat. Az USA a mexikóiakat. Kanadát csak azért nem, mert őket nem lehet utálni:) Mivel a zsidóság sok néppel kapcsolatba került, így sok nép utálja, és így kialakult egyfajta hagyománya a dolognak. Aztán a hagyomány már építi saját magát, már arra hivatkoznak, hogy "Dehát már 500 éve is utáltuk őket". És így mára bármelyik zsidó bármit csinál, az valakinek szemet fog szúrni. Már annyira felépített a dolog, hogy van zsidóellenesség-ellenesség-ellenesség-ellenesség-ellenesség is. Hogy miért? Mert az emberek idióták, azért.
2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
64%

4-es: te pedig nyiltan barom vagy.

Honnan veszel ilyen butaságot?

2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
9%
Milyen butaságot? Ha pontosabban rámutatnál, hogy melyik rész nem volt világos, akkor kifejteném bővebben.
2014. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
72%

A szellemi kicsinyességedről mi sem árul el többet, hogy teljesen nyilvánvaló, hogy azt sem tudod, miket hordasz össze.

A kérdéstől teljesen függetlenül, tudod mi az az antiszemita? Ha igen, akkor ebből nálad az következik, hogy "pont a zsidóságon akar bosszút állni,"? Bosszút állni miért? Szerinted az az antiszemita, aki a zsidókon bosszút akar állni?

Kérlek, ne várd el tőlünk, hogy beleverjük alapvető dolgokat a buta fejedbe, mert már nagyon kezdjük unni az ilyen kérdéseket.

2014. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
29%
7: Nem neked írtam, hanem a kérdezőnek.
2014. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%

Miért baj ha a Jobbik megakarja védeni Magyarországot?

A palesztin zsidó konfliktust konkrétan a zsidók kezdték.

Azért választják meg őket mert megvannak tévesztve szándékosan.

A Jobbik nem akar bosszút állni a zsidókon, a Jobbik megvédeni akar tőlük. Mindenkinek más az identitása? Nem is evvel volt baj, de ez különben is hülyeség ők mondják mindig hogy a zsidók is "magyarok" csak zsidó "vallásúak".

Mióta fenn áll, azóta bántják őket? Mert tesznek érte, esetleg ők bántják az összes többit. A zsidók sosem illeszkedtek be sehova sem, nem is akartak. Ők mindig is külön éltek, mert ők egy külön nép. Most is és régen is állandóan beleszóltak a helyi ország dolgaiba, és manipuláltak a pénzel, devizával, uzsorával. Az arabok normál körülmények között nem is akarnának ide vagy máshova menni, ők tök jól el lennének maguknak. Zsidó sokkalta több van szétszórva (szándékosan) a világban mint arab, vagy bármely más nép.

Azért van zsidó ellenesség, mert folyamatosan tesznek érte hogy legyen, ők maguk tartják fent.

2014. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!