Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem szabálytalan, ha egy...

Nem szabálytalan, ha egy hazai önkormányzat nem rakja ki az EU zászlót?

Figyelt kérdés

Tehát hogy kötelező-e kirakni, vagy csak erősen ajánlott? Nem izélni akarok de - közutálat...3...2...1... - szerintem kissé erős az EU zászló helyett a Székely zászlót kitenni, az EU-tól jött az utóbbi majd 10 év támogatásainak 80%a. Pályázatok, felújítás, sztem még a Széchenyi-terv is.

(A székely zászlót meg azért mert...? Ha ennyire autonómiát akarnának, csinálnának, SŐŐT, akár mint a Koszovóiak, ki is válhatnak saját országba, de ezt más nem teszi meg helyettük.


Jó, ez is elkanyarodás volt, de ma mindenki annyira EU ellenes, pedig majdhogynem munkahelye is azért van még, mert van EU, a székely kérdés meg túl van hypeolva, mert Erdély igazából mindig is szuverenitásra törekedett, külön volt kezelve, saját fejedelem, ecetera...)


Ink az eredeti kérdésre érdekelne a válasz, többi csak eszmefuttatás volt :D


2014. márc. 27. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
És nemzetközivéé lesz a világ lálálálálá
2014. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De, szabályellenes.


2004. évi XXIX. törvény értelmében minden középületen ki kell tűzni, ahol a magyar is kint van. Egyetlen kivétel az Országgyűlés.

2014. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem teljesült a négyéves terv akkor nem tehetik ki az EU zászlót.
2014. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
helyi önkormányzatnál játsszák most ezt a lokálpatriótást, hogy 'juj mi nemet mondunk az EU-nak', miközben azok a felújítások, amit minden ember arcába nyomják h 'húúú de menők vagyunk, felújítottuk ezt meg azt meg ezt is' az 70-80%ban EU-s támogatás... és ezt én spec nem érzem fernek, de hát itthon ez dívik
2014. márc. 27. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán mert jó pár önkormányzat nulla pénzt kapott az EU-tól?
2014. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pro Patria ***** válasza:
Erdélynek nem azért lett fejedelme, mert "függetlenedni" akart az országból...
2014. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rémuralom ***** válasza:
Szerintem nem a pénz miatt kéne kitenni vagy nem kitenni az EU-zászlót. Ennyi erővel tegyük ki az orosz zászlót is mindenfelé Pakson, mert ők adják a lét az új atomerőműhöz.
2014. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

T. kétkedők, mi az EU-hoz tartozunk igen határozott többségi akarattal.


A zászló kitétele erkölcsi kötelesség is, és törvényi is.


Tetszik ezt érten?

2014. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!