Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fidesz szavazók: Szerintetek...

Fidesz szavazók: Szerintetek a jobbik politikája miben hibás?

Figyelt kérdés
Természetesen nem provokációnak szánom a kérdésemet, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2009. dec. 19. 13:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

a programjuk színtiszta populizmus, de az a fideszé is, szóval nekem nem azzal van bajom.

az indulatból, kocsmai stílusban való polizitálással, és a messiásszerű küldetéstudattal van. az eddig még csak rosszra vezetett, és ha semmit se tanultunk a történelemből, akkor a most még hányingerkeltőnek tűnő szlovák néppártosok hamarosan kisangyalnak fog tűnni mellettünk, mert itt ezek protokollszinten is anyáznak, nem csak a helyi kistévének.

2009. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
kik anyáztak?
2009. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

szerintem a szélsőjobboldali honlapokat a baloldal (?) hozta létre, hogy a szélsőjobbra átszavazók akik eddig az mszp-re szavaztak, megint a baloldali pártra szavazzanak, azáltal hogy a jobboldalt(nem a szélsőjobbot) ócsárolják folyamatosan, mivel a jobbik szavazók többsége eddig mszp-szavazó volt. Ezenkívül lehetett olyanról is hallani hogy 2006-október 23.án a provokátorokat a civil rendőrautók hozták hogy balhét csinálljanak a jobboldali gyűlésen, ezután a baloldali kormány szidhatta a jobboldalt a történt események miatt.

A fidesz ezenkívül szinte minden mszp-s javaslatot azonnal ellenez, ahejett hogy gondolkodnának rajta egy kicsit.


Ezek a saját véleményeim senki ne vegye készpénznek, és elnézést ha valakinek az elveit sértettem volna.

2009. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mámeg a balosoké a kurucinfó? na ez már elmebaj tényleg, az összeesküvés elméleteknek is vannak határai. na nem offolok. :)
2009. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
szélsőjobboldali honlapokat olvasgatók miért lennének mszp szavazók újra? ott majdnem minden 2. cikk mszp csalást leleplező, mszpt szidó.
2009. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyetlen ember irányít mindent, az mszpt is a fideszet is meg a kurucinfót is. És a legújabb tanítványa meg vona. Halottam már erről az emberről, amúgy.
2009. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
és ki az? a Fekete Pákó? istenem, de sok hülye van.
2009. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről az egy emberről.


Sőt még fényképem is van róla.


[link]

A másik meg mintha Vona lenne, nem?

2009. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Van a Jobbiknak politikája?


A cigányokkal és zsidókkal szembeni gyűlölet indulat ugyan, de még nem politika.


A politika valamivel összetettebb a hörgésnél. A Jobbiknál egyelőre paranoiát, gyűlöletet és hallatlanul primitív demagógiát (aki nem minket támogat, az nem magyar, mi képviseljük a magyarokat, más nem, stb.) látok, politikát nem.

2009. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor ébredj fel, próbáld meg kinyitni ki a szemed.
2009. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!