Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Kurucinfónak beépített...

A Kurucinfónak beépített emberei vannak a bíróságokon, rendőrségen?

Figyelt kérdés

Néha felmegyek erre a portálra és elképedek, hogy milyen információk birtokába jutnak.


Itt van ez a cikk:

[link]


Magát a feljelentés fénymásolatát honnan szerezték meg?

Sokszor kirakják ilyen levelek fénymásolatát.


Ilyeneket honnan szereznek meg?


Dolgozik a bíróságokon, rendőrségen valami olvasójuk, aki mindig beküldi nekik ezeket a dolgokat vagy honnan?


2014. ápr. 9. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván van sok beépített embere. Az elérhetőségét is megszerzik bárkinek, arról nem is beszélve, hogy rengeteg dolgot ők lepleztek le, lásd kubatov-lista. Lendvai a sajtótájékoztatón a kuruc.info kinyomtatott oldalával a kezében állt a kamerák elé.
2014. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudtam hogy becsületsértés miatt nem lehet ismeretlen tettes ellen feljelentést tenni mivel magánvádas bűncselekmény lévén maga a feljelentés helyettesíti a vádiratot, tehát le kell írni hogy konkrétan ki sértette a becsületét... nincs nyomozás neki kell tálalni a tutit.....

erre tehát kiváncsi leszek szakmailag

2014. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ezek szerint téged az igazság maga zavar, ami kiderült... Hogy beépített vagy nem-beépített, az kevésbé fontos - jó, hogy kiderült az igazság. Vagy inkább ne derült volna ki ?
2014. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Az igazságtól mindig is messze állt a kuruc. Felnagyítja a dolgokat és kreál.
2014. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: nem mondta senki, hogy baj, ha vannak beépített emberei. Hisz pont ezért szeretjük a kuruc.infot. Ott leírják azt, amit máshol nem mernek/nem tudnak.


4: ez már régen idejét múlt, ne hadoválj ilyen hülyeségeket. Amikor kérdeztem, hogy a kurucot meghazudtulók linkeljenek pár cikket, amiből kideürl, hogy "jaj a kuruc az egyfolyátában hazudik, egy szavát sem lehet elhinni", akkor bezzeg a cumi épp a szátokban volt, és meg sem szólaltatok. De volt egy ilyen hülye kinyilatkoztatásod már megint, úgyhogy itt alehetőség: linkelj cikkeket, amik hazugságok! Attól még, hogy nem tetszik, hogy a kisebbségek valódi arcát tükrözik a cikkekben, még nem kell meghazudtolni őket.

2014. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"linkelj cikkeket, amik hazugságok!"


Cikket lehetne, de úgyis azt mondod, hogy ellentétes nézeteket vall.


Én csak onnan tudom, hogy kamuzik de jó nagyon, hogy a településemen lévő egyik "cigány" esetet megírta. Na ebből annyi volt igaz, hogy az ember cigány volt. Utálom őket é is, de amit leírnak szándékosan hazudva ezzel bőszítik fel a többi embert.

2014. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!