Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez az "építmény" a Városlig...

Mi ez az "építmény" a Városligetben? Valami emlékmű?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs róla közvetlen fotóm, de a képen látszik, hogy nagyjából hol helyezkedik el. Kőből készült kis dombokról van szó.



2014. ápr. 16. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A kép alapján kutyakakinak mondhatnánk, minden politikai tartalom nélkül.
2014. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakétasiló, onnan szokta Orbán lőni a rezsit.
2014. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na meg a Városligetben van egy olyan is (arrol még ilyen foto sincs, de én láttam!) Az mi?
2014. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.. ez kész:))) (egyszer volt egy olyan felhívás/hirdetés, keresem a megszökött papagájom, nem ad ki hangot és a lombok közt láthatatlanul megbújik)
2014. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom itt többen humorheroldnak képzelik magukat, de sebaj, azért remélem, valaki értelmes is fog írni.
2014. ápr. 16. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre szerintem ne várj értelmes választ. Vagy szerinted látszik valami a belinkelt képen? Menj ki a ligetbe és nézd meg.
2014. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: Tök mindegy hogy nem látszik a dolog a képen, mert megmutattam, hogy hol van. Aki tudja mi az, az tudni fogja a helye alapján is, de aki nem tudja, az akkor sem fogja tudni, ha mutatok neki képet róla, ugyanis az egész dolog 3 kis fehéres dombból áll.
2014. ápr. 16. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kisgyerekek játszottak, fehér kavicsokat hordtak dombokba
2014. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!