Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor is elleneznétek az...

Akkor is elleneznétek az azonos nemű párok örökbefogadáshoz való jogát, ha csak ellenkező nemű gyereket fogadhatnának örökbe?

Figyelt kérdés
Tehát két férfi csak kislányt, míg két nő csak kisfiút. Végül is így még azt is kizárhatnánk, hogy apuka fogdossa az új kislányát, nem?

2014. ápr. 19. 17:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

Akkor is.


A gyerek azt gondolná, hogyha két azonos nemű ember házasságban van, az a helyes, az a normális és lehetséges, hogy ő is olyanná válna.


Ez a homoszexuális örökbefogadás csak újabb homoszexuálisokat gyártana.

2014. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%

Én azt nem értem, hogy főiskolán 3 féléven keresztül azt hallgattam, hogy mert a szülő milyen fontos, hogy az anya meg az apaszerep és emiatt van annyi sérült ember, mert a válás meg bla bla bla.

Erre most jön pár homok és azt mondja hogy semmi gáz.

2014. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 MrPifta ***** válasza:
58%

"Ez a homoszexuális örökbefogadás csak újabb homoszexuálisokat gyártana."


Az ember szexualitása TULAJDONSÁG. Ha magas embereket látsz magad körül éjjel-nappal, soha nem nősz egy centivel sem magasabbra.

2014. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Hááát.. Ha csinosak azok a nők, akkor szívesen lennék gyerek a kezeik alatt. Csak maradnának vonzóak kamasz koromig, meg azután.


Komolyra fordítva, nekem van egy 4 hónapos kislányom. És nagyon örülök, hogy mi még ilyen elmaradott férfi - nő házaspár vagyunk, tudom nagyon szégyelljem magam. Rendkívül érdekes látni, mennyire másként vonzódik a gyerek az anyjához vagy hozzám. Amikor babrálja a szakállam, vagy rám mosolyog, és mennyire más amikor az anyja eteti. Mi már sínen vagyunk, ma lőtték be neki a fülbevalóját, lánynak neveljük. Csak szánni tudom azt a porontyot, aki - egy velejéig romlott társadalom jóvoltából - azonos nemű párok közé kerül.


Már most válaszolok a szokásos reakcióra: ha leszbikusként jön haza egy napon, és ezen semmiképpen nem lehet változtatni, természetesen a lányunk marad és szeretni fogjuk. De addig is: a homoszexualitás betegség!

2014. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
És ha pl 2 ffi nevel egy kisfiút akkor ki lesz az apa és ki az anya szerepben? Csak azért kérdezem mert azt azért szögezzük le hogy anyára szüksége van egy gyereknek és nem árt ha ez nőnemű, a nők minden tulajdonságával, nem egy rózsaszín strandpapucsos homokos.
2014. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Három az igazság:


1. Nem lesz egy gyerek homokos, csak mert homokosokat lát.

2. Nem betegség a homoszexualitás.

3. Hiába bizonyítanám be (megint) az első két állítás valóságát, a következő ilyen kérdésnél megint felbukkannának a tévhitek.


(Majd 500 év múlva fognak csak röhögni rajtatok, mint ti most a középkori emberek babonás tévhitein. :))

2014. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
74%

Kérdező!


Kérlek, ne írj ki ilyen kérdést, megmondom miért: ez nem tárgyalás kérdése szerintem, hogy "Na, így jó lesz? Nem? Akkor engedjünk még egy kicsit és akkor talán rábólintotok?". Nem. Ha így kikérjük mindenki véleményét és óhaját sóhaját, akkor nem nagyon fogunk eljutni sehova szerintem.


A rendelkezésünkre álló lehetőségekkel jelenleg is lehet ugye örökbe fogadni, csak egyedülállóként ugye. Visszataszítóan egyenlőtlen ez a jelenlegi helyzet de ne alkudozzunk itt olyanokkal, akiknek semmi közük nincs hozzá. Senki nem szól bele abba, hogy egy heteró pár hogyan neveli a gyerekét, akkor ez legyen kölcsönös.


És az életbe nem fogom fogdosni a majdani gyeremeket, miért tenném? Attól, hogy meleg vagyok, miért akarnám megrontani a saját gyerekemet???

Borzasztóak ezek a gondolatok...


Tehát egy pár (férfi+nő, nő+nő, férfi+férfi) ha érett hozzá és szeretné, akkor nevelhessen fel annyi és olyan gyereket, amennyinek biztosítani tud mindent, ami egy gyereknek jár.


Nem itt fog eldőlni, hogy hivatalosan engedélyezik-e majd a gyerekvállalást, a "gyerekek jó sorsát szemelőtt tartó", álszent jóakarók pedig nem fogják támogatni és csak a feszültség van belőle, akkor meg mi értelme? :(


Elnézést mindenkitől, akit esetleg megbántottam. Abbahagyhatnánk ezt az egész cirkuszt már (csak mert nem ez az első ilyen irányú kérdés, és kb mindenhol ugyan azok a válaszok).


Mindenki élje a maga életét, szeresse a családját, a munkáját, a hobbiját, amit szeretne, és hagyja, hogy mindenki más is ezt tegye!

2014. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

"Az ember szexualitása TULAJDONSÁG. Ha magas embereket látsz magad körül éjjel-nappal, soha nem nősz egy centivel sem magasabbra."


Lósz.art. Az ember szexualitása SZOCIALIZÁLÓDÁS kérdése. Ergo ha azt látja a kölyök otthon, hogy két fickó seggbeveri egymást esténként, akkor predesztinálható, hogy ő maga is olyanná válik.

2014. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
71%

Digo!


Az, hogy egy gyereknek szüksége van egy "anyára", azzal ha jobban belegondolsz nem a nemet jelöli meg senki.

Az "anya" az egy gondoskodó, odaadó, gyengéd, óvó felet jelent. És valóban, a férfi-nő kapcsolatokban ez a női fél szokott lenni.


De igazából ez nem nemhez kötött. Én sem nem hordok rózsaszín strandpapucsot (megjegyzem ha kedvem szottyan simán felvennéj egyet, mert nem látom semmilyen logikus akadályát annak, hogy ne vegyek fel bármilyen színű vagy formájú férfi papucsot... ), és homokosnak sem nevezem magam.

Viszont minden gyengédséget meg tudnék adni a gyerekemnek és minden odafigyelést.

Tehát ahogy minden, ez is emberfüggő!

És ha épp egy meleg férfi-sztereotípiát képzelsz el a fejedben, akkor csak egy pillanatig képzeld el a szőke nős sztereotípiát, aki a 8. zacskó ruha után a plázában felejti a gyerekét hogy aztán otthon parkolás közben jusson eszébe, hogy "Na de hol a baba?".


Egyáltalán nem ennyire egyszerűen meghatározható ez a dolog, értsétek meg!


17:37-es voltam

2014. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

"Lósz.art. Az ember szexualitása SZOCIALIZÁLÓDÁS kérdése. Ergo ha azt látja a kölyök otthon, hogy két fickó seggbeveri egymást esténként, akkor predesztinálható, hogy ő maga is olyanná válik."


Te úgy tanultál meg dugni, hogy anyádéktól ellested? Ha így is van, még nem kell általánosítani - az átlagos képességű emberek rájönnek maguktól, hogy kihez vonzódnak, és hogyan elégítenék ki a vonzalmukat. Nem lenne ez így másként a meleg emberek által eltartott és felnevelt heteroszexuális emberekkel sem.

2014. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!