Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek rokona (vagy saját maga, - bár kétlem -) járt a II. VH végén, a Rajna mentén felállított amerikai haláltáborokban?

Figyelt kérdés
Ha pedig igen, akkor be tudna számolni az illető a hallottakról/átélt dolgokról?
2009. dec. 22. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok lehetett a amerikai haláltábor, ha így lökdösődnek... :)
2009. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt van, ha esetleg kívnácsi vagy rá: [link]


Ha így a leírtakból nem hinnéd el, akkor ajánlom az ott lennt heverő videót, amin amerikai katonák németeket ütlegelnek. Jó szórakozást! :D

2009. dec. 22. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmivel nincs rá több bizonyíték, mint a náci haláltáborokra.
2009. dec. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha a metapédián írják, akkor biztos elhiszem! xD

Az nem történelem, hanem valami alternatív történelem, szerintem ilyen science-fiction szerzők írják. Megnéztem a videót is, ahol amcsi katona ver német katonát. Hát, ez semmi mást nem bizonyíthat, mint hogy amerikai haláltáborok voltak a Rajna mentén... xD


De azt hiszem a kérdésre adott válaszok magukért beszélnek...

2009. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

METAPEDIA !!! (Y)

hahahaha

2009. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy még a Metapédia is azt írja, h NÉMET hadifoglyok voltak állítólag ott...

Miből gondolod, h német hadifoglyok, vagy a rokonaik a MAGYAR nyelvű Gyakorikérdések.hu-t böngészgetik.Ha lenne is ilyen nem értenék a kérdést, úgy hogy a kérdésed tárgytalan.

2009. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak mondom, hogy, le van írva a cikkben, hogy 15.000 magyar katona is raboskodott ott.
2009. dec. 24. 22:37
 8/9 anonim válasza:
Egyébként szerintem is az a helyzet, hogy jelenleg nincs több bizonyíték erre, mint a náci haláltáborokra. Véleményem szerint viszont inkább hihetünk ezeknek a létesítményeknek a létezésében, mint abban, hogy egyes népcsoportokat előre megtervezetten kiírtottunk a németekkel karöltve. Erre milyen bizonyítékokat hoznak? Hétről-hétre változó számok, komolytalan tanúvallomások stb. Érdekes módon ki húz belőle hasznot??? Pl. Máv mostani pereléséből??? Én beperelhetem az Orosz Államvasutat, vagy bárki illetékest? Az én felmenőmet bizonyíthatóan elszállították Oroszországba kirándulni, és ki nem sz*rna le? (Mondjuk nem tennék ilyet, már csak azért sem, mert nem akarok a rokonaim szenvedéséből hasznot húzni) Úgyhogy szerintem egyáltalán nem valószínűtlen ilyen létesítmények létezése, már csak abból kiindulva, hogy a koncentrációs táborokat kik találták ki és kik alkalmaztak ilyen "intézményeket". Aki akarja röhögje ki a metapedias forrást. Lehet nem ír nagyobb hülyeséget, mint a wiki. Amennyiben kutakodsz ez után sok sikert kívánok, bár kétlem, hogy bármilyen eredményre akadsz, de hátha, semmi sem lehetetlen. Nem volt szándékom senkit sem megbántani, vagy a hitét megingatni, mindenki abban hisz amiben akar, addig amíg nem akar ártani senkinek sem, pusztán a saját véleményemet írtam le.
2010. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még mindig jobban hiszek a Metapédiának mint a Zsicipédiának...amúgy meg voltak amerikai haláltáborok, csak nem a Rajna mentén. Guantanamó.
2010. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!