Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van valamiféle stratégiátok...

Van valamiféle stratégiátok az anyagi 'kitörésre' itt Magyarországon? Sikerült már elérni ebből valamit? Meséljetek!

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

A jelenlegi alkalmatlan elit elzavarása, az oligarchia teljes felszámolása

Szabad verseny

Oktatás

Innováció

2014. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

BME

Az állam finanszírozza az oktatást, a kollégium elég olcsó, a jegyzeteket úgyis mindenki neten terjeszti és olvassa. Pénz nem kell hozzá, csak szorgalom, eltökéltség, és egy kis tehetség.

2014. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Költözz az osztrák magyar határhoz a magyar részre és járj ki Ausztriába dolgozni.Így tudsz gyűjtögetni, később akár céget is alapíthatsz.
2014. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dolgozunk a párommal mindketten, a hitelünket kiváltottuk, és nem 5 év alatt fog lejárni, hanem 2. Eltudunk tenni havi 30ezer forintot, nem élünk rosszul, ketten együtt keresünk kb. 320ezer Forintot. Albérletben lakunk. Igen, úgy érzem sikerült elérni, mivel 4 év alatt voltak hullámvölgyek anyagilag, de lassan fél éve, már csak emelkedik a "jólétünk".
2014. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is az egyetemet választottam :) De kicsit nehézkes, az állam finanszírozza a tanulmányaimat az tény, de a családom nem nagyon :D Vannak ötleteim, de a nyugati emberekhez képest hát nem tudom hogyan fogok kitörni. Elmegyek szakembernek, vagy kitalálok valami újabb magyar elektromos autót, vagy Isten tudja mit, és kalapozhatok a befektetőktől a fejlesztésekre, aztán el sem készül mire szétlopják az ötletem :D
2014. máj. 3. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Meló mellett itthon meg akarom tanulni az androidra való szoftverfejlesztést és arra szeretnék alkalmazásokat írni, mint vállalkozó. Van rengeteg ötletem.
2014. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulással meg tanulással meg tanulással, mint a világon bárhol. Aki sokat tanul, annak szelesebb a látóköre, hamarabb észreveszi a lehetőségeket.
2014. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
élj az álmaid szerint, álmodd tovább amit egyszer abbahagytál, folytasd az álmaidból való merítést! Nem máról holnapra oldódik meg az életed, de ha megleled magad, örökre boldog leszel itt a földön, mert azt teheted, amire születtél! Ez a földi valóság egyen "dolgozik", hogy elfelejtesse veled amire igazából születtél! Ezt pedig benső világodból fedezheted csak fel! Akinek füle van meghallja, de ki is nevethetsz én már régóta így élek! minden áldozat megérte!!!
2014. máj. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SoGa50 válasza:
57%

Valamikor a '80-s évek derekán, a Bibó Szakkollégium lakóiból páran ugyan ezt a kérdést tették fel maguknak, és egymásnak. Némi tanári segédlettel arra a következtetésre jutottak, hogy itt igazán meggazdagodni csak a politikai hatalom teljes birtoklásával lehet, - büntetlenül. Úgy hívták őket, hogy Orbán, Szájer, Kövér, Simicska, Áder...stb.

Remélem tudtam segíteni!

2014. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2014. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!