Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha megszűnne ukrajna, hosszútá...

Flash! kérdése:

Ha megszűnne ukrajna, hosszútávon jól jár (hat) nánk kárpátalja visszacsatolásával gazdasági értelemben véve?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

"Ha megszűnne ukrajna, hosszútávon jól jár (hat) nánk kárpátalja visszacsatolásával gazdasági értelemben véve?"


Még szét sem esett Ukrajna, te meg máris nyerészkedni akarsz szegény kárpátaljai magyarokon?

2014. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Kárpátalján 15% a magyarok aránya. Ennyi erővel csatoljuk magunkhoz Máltát!
2014. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
39%

Én az idecsatolás ellen lennék, a szuverenitással többre mennének. Nincs semmi bajom az elcsatolt részeken élő magyarokkal, sőt barátaim is vannak köztük. De most komolyan, jobb lenne nekik ha oda is beenné magát a magyar kormány férgese? Remélem hamar megoldódik a helyzet Ukrajnában.


Ettől elvonatkoztatva:


Nem járnánk jobban. Jelenleg Magyarország a hazai helyzetet se tudja kezelni. Az emberek tömkelege megy más országokba, mert itthon vagy nem talál munkát, vagy nevetségesen alacsony fizetésért csak. Ebből ugye nem lehet előre lépni. Ha idecsatolnák, akkor ugye őket ugyanúgy megilletné az összes juttatás, segély, támogatás stb, amit a magyarok eddig is kaphattak. Ez ugye plusz teher, amit úgyis az adófizetőkön hajtanak be, vagy felvesz az állam valami eszméletlen jó hitelt. Talán 50-100 év múlva mutatkozna meg a jele annak hogy jól jártunk-e vagy sem.

2014. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettétek, pusztán elméleti kérdés volt egyébként nem hiszem és nem is tartom valószínűnek hogy a visszacsatolás megtörténik, nem akarok én nyerészkedni csak kíváncsi voltam a véleményekre.

Egyébként én is nagyjából így gondoltam mint az eddigi válaszok.

Ennyi.

2014. máj. 14. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as: En mint Vajdasagi magyar ezerszer inkabb elturnem a magyar kormanyt akarmilyen is, mint a szerb kormanyt. Es szerintem ezzel igy van az osszes hatarontuli magyar. Ha mar lopnak, akkor inkabb lopjon tolem a magyar, mint a szerb.
2014. máj. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-ös: 3-as vagyok, ebbe még nem gondoltam bele eddig.

Természetesen az adott terület lakói tudják jobban eldönteni, hogy mi lenne jobb nekik.

2014. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!