Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A következő világháborút a...

A következő világháborút a héttérhatalmak ellen vívjuk? (video)

Figyelt kérdés

és ha így is lesz akkor putyin lesz az uttörője a mozgalomnak? valóban a háttérhatalom ennyire sakkban van tartva mint ahogy a video elmondja?


https://www.youtube.com/watch?v=zwOOtcbvpRw



2014. máj. 30. 10:33
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

Jézusom, te még elhiszed Szaniszló hülyeségeit?

Azt hittem, mára már mindenki előtt lejáratta magát.

De úgy látszik, még van akibe bele tudja dumálni a rögeszméit.

2014. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Azta ilyet komolyan leadnak a tv-ben? :D

Ez ilyen Molnár F. Árpád szintű elmebeteg. Évek óta nem nézek tv-t, azt tudtam, hogy alja műsorok vannak. De ennyire? Vicces.

2014. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. miért hülyeség, hol és mivel járattata le magát?


hol találok akkor "minőségi" információt a világ állásponjáról?

2014. máj. 30. 10:48
 4/12 A kérdező kommentje:
2. én sem nézek TV-t, most találtam rá erre a videora és gondoltam megkérdezem az itteni embereket az álláspontjukról
2014. máj. 30. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"1. miért hülyeség, hol és mivel járattata le magát?"


Azzal, hogy egy paranoiás elmebeteg, aki hozzád hasonló szerencsétleneket bolondít meg a baromságaival.

2014. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

De amúgy mondd már meg nekem, kedves kérdező, hogy az a 600 ezer magyar, aki eddig elhagyta az országot, az miért nyugat felé vette az irányt és miért nem keletre, a nagy és dicsőséges Oroszországba?


Miért mentek gonosz és aljas, Illumináti háttérhatalmi országokba élni, ha ott annyira borzalmas minden és miért nem vették egyenesen Putyin uradalma felé az irányt, ahol minden varázslatos, mézes vodkapatakok csordogálnak mindenfelé és orosz asszonykórus édesgeti lágy dallamaival a férfifüleket?

2014. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én tényleg megszeretném érteni az álláspontodat és épp ezért nem is személyeskedek senkivel


mi alapján jelented ki ezt mint tényt hogy paranoiás?


és a kérdésem még mindg az hogy akkor a te álláspontod szerint hol juthatok hozzá "valósáhgűbb" információkhoz?


válaszodat előre is köszönöm!

2014. máj. 30. 11:02
 8/12 A kérdező kommentje:

az a 600 ezer magyar, aki eddig elhagyta az országot, az azért nyugat felé vette az irányt és nem keletre, mert a "nagy és dicsőséges Oroszország" attól függetlenül hogy ellenszegült a háttérhatalmaknak és pórázon tartja őket az orosz földgázzal az nem azt jelenti hogy gazdaságilag egyből erősebb is lett volna náluk, bár kétségtelen oroszország egyre hatalmasodik és nem lepődnék meg ha 5 éven belül az a 600ezer keletre menne


a véleményemet a tegnapi orosz eseményekkel támasztanám alá szerintem nem kell ehhez hozzátennem semmit:


https://www.youtube.com/watch?v=D8QjbNKWhic

2014. máj. 30. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Sziasztok.

Tegyük fel,ha hülyeségeket beszél,akkor pl.mit kavar itt az USA Európában,Irakban,Afganisztánban,régebben Vietnam,hogy csak az ismertebbeket mondjam.Izraelnek miért utal évente Amerika sok milliárd dollárt?Miért hallgatnak le mindenkit,Pl.Viktorunkat is (Snoden ügy).Mit kavarnak itt nálunk Amerikai katonák?Szaniszló csak ezeket mondja el.

2014. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném. Valószínűbb, hogy valamiféle vallásháború lesz az iszlám és a többi vallás között.
2014. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!