Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nyert a...

Szerintetek hogy nyert a FIDESZ ha senki nem szavazott rájuk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy sok öreg nem internetezik."


Mondjuk úgy, hogy kb. a 90%-uk. De lényegében mind elmennek szavazni.

2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen mindegy melyik van hatalmon, tökéletesen teszik tönkre az országot, más se csinálhatná hatékonyabban.
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

"Teljesen mindegy melyik van hatalmon, tökéletesen teszik tönkre az országot, más se csinálhatná hatékonyabban."


Így van.

2014. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
Magyarország területe akkor lesz élhető hely, ha eltűnnek innen a magyarok és helyettük valamelyik értelmesebb nép települ ide, például osztrákok, svájciak, németek, norvégok...
2014. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

" ha eltűnnek innen a magyarok és helyettük valamelyik értelmesebb nép települ ide, például osztrákok, svájciak, németek, norvégok..."


Ja, majd idejönnek ahogy Móricka elképzeli!

De ha jó leszel akkor az eltűnést te kezded. :)


Vagy talán igazak azok az elméletek amiket a széljobbosok mondogatnak, és erre matyiznátok, hogy "eltűnjenek a magyarok"?

2014. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
De miért csak fideszben meg mszp-ben és jobbikban lehet gondolkozni??Ott van például az lmp.Meg azon kívül még indult tucatnyi új párt is.Lehet, hogy azok sem lennének jobbak, de amit kipróbáltunk eddig az tuti szar.Ami nem jó, az menjen!Nem kell ennyire rettegni a változtatástól.
2014. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. Én is így gondolkoztam, meg is nézegettem a kis pártokat és az egyikre szavaztam, eredménye nem lett sajnos.
2014. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző:De azért nem szabad feladni!El kell menni legközelebb is(ha egyáltalán lesz még szavazás legközelebb...)Úgy látom, a jobbik is erősödött az előző évekhez képest.Ugyan nem nyertek, de több szavazatot kaptak, mert már régebb óta ismertek, bár én nem rájuk szavaztam, csak példának mondom, hogy így tudnak lassan a fiatalabb pártok is araszolgatni felfelé, amelyik megmarad és nem tűnik el a süllyesztőben.Csak hát magyarország amióta létezik, itt míndíg lassan haladt a "szekér".
2014. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!