Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg vége a hármashatár-heg...

Tényleg vége a hármashatár-hegyi vitorlázó- és siklórepülésnek?

Figyelt kérdés

Mikor először olvastam a hírt, nem akartam elhinni, hogy a hatóság visszavonta a több mint 100 éve működő reptér működési engedélyét. Pár hete még rengeteg emberrel és géppel lehetett találkozni, volt úgy, hogy folyamatosan szálltak fel és le.


Most és a múlt hét végén arra jártam, és nem akartam hinni a szememnek. Sehol senki és semmi, mintha sose lett volna az egész. Ezt csak így meg lehet csinálni? Még Rákosi alatt sem akarták vagy merték bezárni, pedig akkor talán polgári csökevénynek, úri sportnak tűnhetett ez a dolog. Az külön meglepett, hogy a hírek szerint csak a vitorlázó repteret zárták be, de a siklórepülősök is eltűntek.


Egyik pillanatról a másikra tönkremehettek a repülőtérre épülő vállalkozások, és mellesleg egy-egy alkalommal több 100 ember szórakozása, akik nem kis pénzt tettek a gépekbe, felszerelésekbe.


Tudom, hogy nem ez a legfontosabb probléma Magyarországon, és nem is vagyok érintve a repülésben, de én akkor is döbbenten állok az eset előtt. Ha ez megtörténhet, akkor bármi megtörténhet, egyszer csak a lakásomból is kirakhatnak. Lehet, hogy túlzok, de kár mindent így leépíteni magunk körül...


[link]



#Hármashatár-hegy #vitorlázó repülőtér
2014. jún. 9. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van ez a NER-ben! Valamelyik csókosnak tervei vannak a területtel, és meg akarja szerezni!
2014. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És meddig lesz így? Mindenkivel mindent meg lehet csinálni?
2014. jún. 9. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, -ha nem jön közbe semmi- akkor 2018-ig!
2014. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!