Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a világ legjobb munkája?

Mi a világ legjobb munkája?

Figyelt kérdés
Nagy érdeklődéssel várom véleményeiteket!
2010. jan. 4. 21:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

Az olyan szórakozás, amiért fizetnek. / Pedig még pénz nélkül is csinálná az ember /.

Művészek közt sok ilyen lehet.

Nekem szívem szerint a tánctanári munka tetszene. Végignézni egy vizsgaelőadást...

2010. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

bármelyik jó,ha csak szórakozásból,unaloműzésből csinálod,vagy csak egyszerűen szereted.

-->HA emellett a bankszámládon ott van egy 100milliós lottónyeremény..

2010. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Olyanról már hallotatok, hogy a legjobb hoteleket kell körbejárnod az egész világon mint turista, és mindent ki kell próbálnod és véleményt írni róla? Nem rossz, meg tudnám szokni...
2010. jan. 5. 13:00
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Vendeg
2010. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ja pont ezt akartam írni amit a kérdező én egyszer hallottam ilyet. Ki kell próbálnod a legjobb szállodákat és még fizetnek is érte.
2010. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az, amit kényszer nélkül, pusztán kedvtelésből, kísérletező kedvből, vagy alkotói hajlam által vezérelve lehet végezni.


Ha valamit meg akarsz utálni: csináld pénzért!

2010. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én legszívesebben bárpultos lennék egy jó szórakozóhelyen ,de inkább vendég,csak fizessenek érte:)
2010. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bárpultos mi? Hidd el nem jó én pincér vagyok... Kívülről csak annyi látszik hogy hú de jó kaja pia meg de szép ételek. Csak hogy ennél többről de sokkal többről szól ez a munka.
2010. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
23:25 az tényleg szuper lehet, barátnőm is jelentkezett, dehát...:) kár, hogy ha jól emlékszem határozott idejű szerződés, de jó kis kampány volt, hogy tényleg így hirdették, "a világ legjobb munkája":)- egyébként én szívesen lennék profi pókerjátékos, tök jó lehet.
2010. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Közjegyző!


Komolyra fordítva a szót, szerintem az, ami egyben a hobbid is.

A legjobb az, ha a munkád megegyezik a hivatásoddal, és mindebből annyit keresel, hogy az igényeidet ki tudod elégíteni.

2010. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!