Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Főleg azoktól kérdem, akik...

Főleg azoktól kérdem, akik félnek, hogy ez megtörténik. Hogyan zajlana le egy újabb holokauszt?

Figyelt kérdés

Mindig látok olyan hozzászólást, nem csak itt a gyakorin, hogy ha a Jobbik nyer, akkor elkezdődik a zsidók, cigányok kiirtása.

Ki adná ki a parancsot? Ki hajtaná végre a parancsot? Honnan lenne fegyverük?


Az okos telefonok és az internet korszakában élünk, percek alatt eljutna az infó mindenhova és 2-3 órán belül itt lenne a felmentősereg. Én nem tudom elképzelni, hogy lenne annyi ember aki fegyvert ragadna és fegyvertelen embert legyilkolna, mert inkább hangemberek. Tegyük fel az illetőknek van pisztolyuk, gumibotjuk, vagy még az se, megérne a Jobbiknak és a végrehajtó csapatnak, hogy ez idő alatt megöljenek kb 1000 embert? Miután ideért a felmentősereg helyben kivégeznék őket, vagy bíróság elé állnának.


Tehát akik félnek egy újabb népirtástól, azok gondolkoznak ezen is, vagy csak a levegőbe beszélnek? A kérdést nem azért írtam ki, hogy veszekedjetek, csak érdekel, ki hogyan képzeli el az újabb holokausztot. Mielőtt belekötnétek, pártalan vagyok.


2012. dec. 4. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

A levegőbe beszélnek.


Ha megfigyelted, egész Európában a baloldal politikája arra épül, hogy kitől kell rettegni, mitől kell félni, kitől kell elhatárolódni.

2012. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja és farkast kiáltanak ezzel az állandó nácizással, rettegéssel. Egyik nap még Orbán a Führer, másnap már Lukasenkó, harmadnap meg Basescu.
2012. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Senki nem tervez-szervez újabb holokausztot. Mégcsak zsidóirtást sem. Mégcsak a zsidók egyesével történő kiirtását sem. Még a Jobbik sem. Még a jobbikosok sem. Még a jobbikos szavazók sem. Csak épp ma, főleg Magyarországon (de nem kizárólag itt) a legnagyobb bűn egy zsidót, vagy a zsidóságot rossz színben feltüntetni.
2012. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezo, ne is abrandozz ujabb holokausztrol. Mi - zsidok - megegyszer nem engedjuk meg.
2012. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

"Kerdezo, ne is abrandozz ujabb holokausztrol. Mi - zsidok - megegyszer nem engedjuk meg."


Az előzőhöz sem kérte senki az engedélyeteket...

2012. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

"

"Kerdezo, ne is abrandozz ujabb holokausztrol. Mi - zsidok - megegyszer nem engedjuk meg."

Az előzőhöz sem kérte senki az engedélyeteket...

"


Ebben igazad van.

1. Akkor meg nem hittuk el, hogy leteznek olyan "emberek", mint akik azt vegrehajtottak vagy segitettek vegrehajtani. Ma mar tudjuk.

2. Akkor meg nem letezett Izrael Allam. Most mar letezik.

2012. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos, mert vagyunk olyan hulyek, hogy SZERETJUK ezt az orszagot.
2012. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mustafa33 ***** válasza:

Na az ami ma megy az nem erről szól. 1 valaki mond egy marhaságot, az ország háromnegyede kimegy ez ellen tüntetni, és a világ azt mondja erre, látjátok milyen náci ország?

Amit a kérdező írt azt a hutuk csinálták Ruandában. És bizony hogy megcsinálták.

Nálunk ez nem menne olyan módon, de semmi sincs kizárva, lásd a szerbeket Boszniában.

De ami valószinűbb, hogy ha etnikai konfluktus alakul ki az országon belül (bármely EU országban) az nem így fog zajlani, az egy túlcsorduló pohár szindróma lesz és egy szőnyeg alá sepert probléma követzkezményeire elkéset védekezés.

2012. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt holokauszt. Nem adnak segélyt, és a cigányok maguktól elmennek, vagy ha nem, éhendöglenek. Mocskos népség, nem is tudom Hitler miért nem őket irtotta. Mennyivel jobb lenne most a világ, ha nem azzal lett volna baja, hogy épp nagyobb az orra, vagy több pénze van, vagy tudom is én miért a zsidókkal. Tudom, ők irányítják a világot, de ha nem éri őket atrocitás, nem is tudnák így sajnáltatni magukat.
2012. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, hogy nem lesz és nem is szeretnék. Akik félnek egy újabb népirtástól és ezzel riogatják az embereket, pont ők nem válaszolnak a kérdésre.
2012. dec. 7. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!