Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar gárda most tulajdonké...

A magyar gárda most tulajdonképpen miért jött létre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 17:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nana, Kálámpár pl. nagyon be van szarva... :)
2010. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A szebb jövőben majd ők lesznek a csendőrség.

Már előre várom, hogy én is tudjak mesélni gyerekeimnek a diktatúrákról :D

2010. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Am. meg Én mint kérdező jobbik szimpi vagyok :) !
2010. jan. 11. 16:43
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar gárda most tulajdonképpen miért jött létre?"


azért jött létre b@zmeg, hogy a kölköd majd ne egy olyan országban nőjön fel, ahol csak félve mehet ki az utcára mert a cigók bármikor agyonverhetik!

2010. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval :)
2010. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

17:40, na most fogadni mernék, ha nem írtam volna ki, hogy jobbik szimpi vagyok, sokkal kedvesebben válaszoltál volna :)) !

DE semmi baj, köszi, hogy válaszoltál :) !

2010. jan. 13. 16:11
 17/28 anonim ***** válasza:
De milyen emberek vannak ott, akinek 8 általánosa van már művelt ember. Jobbik is a mézesbödön közelébe akar jutni, csak az a baj h ha odakerülnek ők is olyan szarfas*úak lesznek mint az összes eddigi kormány volt...
2010. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

01-12 17:41 -es pontosan elmondta, bár kicsit bunkón, de röviden ez a lényeg.


Amúgy Sajóbábonynál (valaki előbb ezt is szóba hozta) nem az volt, hogy ők mentek gárdulni és összevertek párat, hanem amikor a nőt meg a kocsit bántották, arra mentek ki.

Igenis sokaknak segítenek természeti károkat javítani, hasonlók.

És ha kérdezik, hogy miért nem tesznek semmit..

Nézzétek meg, nem 1 politikai fogoly van a nemzeti oldalról. Ha a moréknak csak a hajszálát görbítenék, börtönbe raknák őket, 1 moréért nem éri meg...


És mellesleg a Gárda régebbi, mint ahogy a Jobbik ismert pártként berobbant a köztudatba, és kampányolni kezdett, de ne mondjátok el senkinek.


Minden nemzetnek van saját gárdája, nehogy azt higgyétek, hogy ez a mi saját neonáci és minden hasonló baromság.. gárdánk, van francia gárda, meg spanyol meg tudom is én milyen...

2010. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"van francia gárda, meg spanyol meg tudom is én milyen..."


van. csak egyik sem szélsőjobbos párthadsereg, ahová minden kisegítőst felvesznek...

2010. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Olaszországban,az USA-ban,és még nagyon sok helyen van ugynevezett Nemzeti Gárda.A Kádár rendszerben nálunk is volt Ifjú Gárda.Igaz,ezt sokan elfelejtik.A régi csendőrségnek legalább volt tekintélye az emberek előtt,és azt is nagyon megválogatták,hogy kit vettek fel csendőrnek.Ne félj a gárdától!
2010. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!