Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Közmunkára ítéltek mit tegyek?

Picilany...45 kérdése:

Közmunkára ítéltek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bíroság internetes csalás miatt(kb.120.000ft),közmunkára,vagyon elkobzásra és pénz vissza fízetésre ítélt!De mit csináljak,hova menjek semmi nincs leírva!

Nincs vagyonom,közmunkára hogy mehetnék,mikor jelenleg van állásom amit nagyon nem szeretnék ott hagyni...ha valaki jártas,ebbe a témában segítsen már!Küldenek még leveleket vagy nem tudom,mit tegyek..!!??


2014. júl. 31. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha van állásod, akkor vállalj részletfizetést a büntetésre és nem kell közmunkára menned. Ha mégis kellene, akkor meg megmondod hogy van főállásod, és közmunkát csak hétvégén és esténként tudsz végezni.
2014. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bedzsalsz a helyi önkormányba ahol a közmunka végzés történik és ott jelentkezel. Ennyi.
2014. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Közmunkát lehet munka után is végezni.
2014. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy heti 6 napot dolgozom (szombaton is)..persze vissza szeretnem fizetni a penzt azoknak akiket at vertem azota mar nagyon banom hogy ilyet csinaltam....de a munkahelyem nem szeretnem belekeverni...a vegzesbe semmilyen datum nincs hogy mikor hova menjek!Ezt a vagyon elkobzast se ertem nincs a nevemen semmi,fizetest se kartyara kapok..azt be lehet fizetni vhol vagy varhatok meg tovabbi leveleket ez ugyben???Eleg gaz ez de nem voltam meg buntetve...nem ertem hogy mennek ezek a dolgok..de a munkam nem szeretnem elvesziteni...
2014. júl. 31. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Fizetést nem a kártyáról tiltják hanem a főnöknél, állandó lakcímedről is foglalhatnak.
2014. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted ki önként a bírságot (kérdezd meg a bírótól, vagy a kirendelt ügyvédedtől hol és hogyan kell).. akkor megkeresik a munkáltatódat, letiltják a fizetésedből, szóval a munkahelyeden is kiderül az egész, és még az is lehet hogy kirúgnak.
2014. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is igy jártam, nekem a biró azt mondta hogy mindenről jön a levél... neked semmit nem mondtak?
2014. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most kaptam ezt a vegzest,de ebben konkret dolgok meg nincsenek gondolom kuldenek meg tobb levelet,egybe szeretnek mindent ki es vissza fizetni kozmunka nelkul...meg kerem reszletre..vagy nem tudon..de nem szeretnem ha kirugnanak a munkahelyemrol a butasagom miatt!neked mi a sztorid?mit kaptal?
2014. aug. 1. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:

A részletfizetés szerintem lehetséges, ha kéred.

De miért vertél át másokat? Nem csak a lebukás, hanem a lelkiismereted miatt is...

2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!