Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Geszti azt mondja ha valaki...

A Geszti azt mondja ha valaki bírálja a kormányt azt a fidesz tönkreteszi. Ő is bírálja de milliókat tesz zsebre, amit az állam ad. Nem pofátlanság így a pénzt zsebre vágni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért, te nem szoktad szidni a munkaadódat?

Vagy az becsületesebb lenne szerinted, ha nem mondaná el a véleményét csak azért, mert történetesen most állami megbízatása is van? Ha hallgatna, mint a többi se§§nyaló?

Nekem igenis tetszik, hogy van mersze beszélni. Van annyira tehetséges, hogy ha kirúgják, találjon mást.

2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreérted nem baj hogy szidja csak é azt mondja hogy ilyenért ki csinálják az embert, de ezzel pont ő cáfolja saját magát. És hogy minden minden rossz csak éen az állam pénzére ez nem vonatkozik azt simán zsebre vágja. És én nem szoktam nyilvánosan szidni a munkáltatóm mert kirúgnának.
2014. aug. 20. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
orbán meg a magyarokat szidja, pedig belőlük él. aki nem kis ember, kimondhatja, amit gondol.
2014. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak idő kérdése, mire elteszik láb alól (ha tudják).

nyilván azért mert nála ez még nem történt meg, nem jelenti, hogy nem mond igazat.

valahol adott is interjút, amiben erről beszélt, hogy az ő helyzete más, mert őt nem olyan könnyű eltüntetni; sikeres elismert több lábon álló ember.

2014. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!