Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiatal aki nem...

Létezik olyan fiatal aki nem akar elmenni ebből az országból, ha már a 40-es korosztály is szedi a sátorfáját? 10 év múlva 4-5 milliós ország leszünk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
én nem szeretnék elmenni. Lehet túlságosan naiv vagyok, de még mindig úgy hiszem, hogy lehet valamit kihozni ebből az országból, de csak ha változik a rendszer, ahhoz meg változnia kell az emberek hozzáállásának is. 18/f
2014. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van általában a felméréseken a megkérdezett fiatalok fele-harmada akar elmenni, és kb negyede az, aki komolyabban készül is, nem csak vágyakozik.
2014. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ma 13:09


Én is ezt mondtam 18 évesen.Azóta majdnem ugyan annyi eltelt és képzeld,semmi nem változott.Mindig azt mondják,majd már nektek jó lesz.Ez a beetető duma.Minden generációnak elmondják hogy majd nektek jó lesz!!

2014. aug. 26. 13:13
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
nem is kell elhinni hogy jobb lesz . miért lenne jobb? Ha nem teszünk érte semmit? Tisztában vagyok vele, hogy semmi nem fog változni, ha ölbe tett kézzel várunk. A ti generációtok, tisztelt kérdező, úgy tűnik beletörődött, és tűri a folyamatos megaláztatást. A mi generációnk pedig inkább elmenekül. Nem tudom melyik a jobb. Ha lenne még néhány ember aki hozzám hasonlóan gondolkodik... De egyre több a droid ösztönlény, konkrétan a politikával már szinte senki nem törődik. Ha így megy tovább, a cigányok és politikusok országa leszünk. De én azért még reménykedem. Első voltam
2014. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 13:19



Hát igen.Mi még probálkoztunk,ti már nem.Meg is adtad a választ:)Így aztán tényleg csak a cigányok maradnak.Szép lassan aztán majd övéké lesz Magyarország.Ha mindenki elmegy innen akkor kitől fognak lopni?

2014. aug. 26. 13:21
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
nem tudom. Szerintem ha már nem marad senki, elvándorolnak, nyugatra, hogy ott is feléljenek mindent. Mint a sáskák. Más kérdés, hogy a nyugati fene nagy liberalizmus mit tid kezdeni egy ilyen helyzettel. De az eredeti témához visszatérve: Tényleg túl csekély már azoknak a száma, akik akarnak tenni valamit. Sajnos amíg még éppen meg lehet élni, és meg lehet fizetni a prolik szórakozását.. gondolok itt pl : a tvre. (kenyér és cirkusz ) addig nem lesznek drasztikus változások.
2014. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nem akarok elmenni, én jól érzem magam itt. Bár biztos meg tudnám szokni máshol is, de egyáltlaán nem gondolkodom rajta, hogy elmenjek. Ilyen is van.
2014. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
67%-os,nagyon jól látod,ahhoz képest,h 18 éves vagy. Tényleg, alig érdekel valakit a helyzet, nem igazán tesznek érte semmit. És itt vannak az ilyen barmok,mint az utolsó,akik úgy szidják a Jobbikot, meg ocsmány módon beszélnek a velük szimpatizálókról, hogy még nem is voltak hatalmon!
2014. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

10-es: Nem a jobbik a jövő. Ti meg ezt nem tudjátok felfogni. Semmiben sem különböztök a többi párt fanatikusaitól. Erre bizonyíték az lesz, hogy ez is 0%-os komment lesz, mert jobbikosok vannak itt általában gyk-n.


Az emberek érdekeit általában a baloldal képviseli, és attól még nem egyenlő azzal, hogy multikulti mániás legyen. Az a turbolibsik jellemzője.

2014. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
De igen,kib...szottul különbözünk a többi párt fanatikusától,ugyanis mi egy újra mondjuk,hogy igen, míg ti egy régi sza.rra, ami nem vált be, ahhoz ragaszkodtok gircsesen görcsösen! Jössz itt a baloldali politikával, nem az a lényeg, hanem hogy ki mit tesz le az asztalra! (mellesleg a Jobbikot meg azzal szokták "vádolni" hogy baloldali.....) Nem érdekel milyen oldali egyik sem, ami nem jó arra nem szavazok. Ha van új, (Jobbik) arra igen!
2014. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!