Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Húsz-Huszonéves korosztály,...

Húsz-Huszonéves korosztály, szerintetek is legmenőbb ruhadarab egy fiatal pasin az ízléses, király ing és annnak mindenféle változata; farmering, stb. pláne ha a hosszú ujjú fel van hajtva?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a legmenőbb-e, de szeretem az inget férfiakon :)


24N

2014. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem. Teljesen más kategória/stílus/személyiség, mint amit én szeretek.

Nekem a póló tetszik inkább, persze póló és póló között is van különbség.

2014. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az ing férfiakon, de nemcsak a hosszú ujjú és nem csak felhajtva :)
2014. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csakis a rövid ujjú, fehér alapon kockás ing tetszik.

Semmi más fajta...

2014. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom az inget egy férfin!Persze azért legyen ízléses,de véleményem szerint még egy egyszínű ing is remekül mutat rajtuk.Olyan stílusosnak,úriemberesnek tűnnek tőle. :D
2014. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szigoruan csak a kulsot nezzuk, akkor tenyleg az ing a legkiralyabb, (szinte) csak erre a tipusrs bukom. Nem jon be a sportos stilus.
2014. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem az, hogy pláne ha hosszú, egy ing csak akkor oké, ha az hosszú ujjú. A rövid ujjú ingek semennyire nem divatosak, és szerintem nem is néznek ki jól.
2014. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ebben jórészt egyetértek utolsó válaszoló ;)
2014. júl. 19. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!