Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dúró Dórát vagy Novák Elődöt...

Dúró Dórát vagy Novák Elődöt ismeri valaki személyesen? Akár régről, akár most! Milyen emberek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Dúró Dórával találkoztam már élőben, közvetlen, egész normális, ahhoz képest, hogy politikus.


Viszont, Novák előd nem szimpatikus.

2014. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
En csak azt tudom, hogyha az en es a parom protekcioval ugyanabban a partban lennenk es a fizetesunk havi netto egy millio folott lenne, akkor en is vigyorognek mint a tok :)
2014. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jogos :-)

Dóra egész szimpi a férje viszont egyáltalán nem, ezért nem áll össze a fejemben h ilyen helyes nő hogy lehet egy ilyen lökött palival együtt

2014. aug. 30. 21:43
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egyikük sem szimpi, főleg nem a kiscsaj. Sarkítva azt nyilatkozta valamikor, hogy a nőnek ma is otthon a helye a konyhában, meg a gyerekekkel. Csak azt tudja visszamondani, amit a férjétől hallott. Azt nem értem, hogy ezek után miért csücsül a parlamentben. Ilyen fiatalon, nulla tapasztalattal én nem mernék ilyen erős kijelentéseket tenni, pláne, hogy saját maga ellen is beszél.
2014. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted ilyen DK-s f**zokkal teli oldalon találsz olyan embert aki elfogultság nélkül, normálisan beszél róluk?
2014. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jaja pici ellentmondás van abban amiket magyaráz: pl most már 3 gyereke van. 3 apró gyerek. Azok mellett hogy lehet dolgozni is+ háztartás?? (hát gondolom úgy h nem ő csinálja...)
2014. aug. 30. 21:58
 7/15 A kérdező kommentje:

honnan tudod h DK-sokkal van tele az oldal??? Te is itt vagy, meg én is :-) Azaz nem csak Dk-sok vannak ezek szerint...

és azért mert valakinek más a véleménye (bár az eddigiek ugye nem ismeretség alapján alakultak ki) mér f...sz?? na ezt nem értem, holott demokrácia van: gondolhatok és mondhatok amit akarok!!!

2014. aug. 30. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Eléggé liberális ez az oldal, sokkal nagyobb arányban vannak itt mint a valóságban.
2014. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Az valóban jó kérdés, hogy hogyan lehetnek együtt.

Szerintem is, Túrótorta egész helyes bige, Novák meg egy olyan igazi gizda, ripacskodó, 40 kilós, nyápic gyerek, akinek túl nagyra van kinyitva a szája.

2014. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dúró Dóra nekem az osztálytársam volt, ott nagyon csöndes, visszafogott lány volt.
2014. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!