Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki elnéző a bűnözőkkel...

Aki elnéző a bűnözőkkel szemben ha azok bizonyos csoportba tartoznak az radikális liberális?

Figyelt kérdés
Mert én liberálisnak tartom magam, de nem fogadom el a bűnözést, mások bántalmazását, ha azok egy kisebbséghez tartoznak, sokan meg igen akik szintén liberálisnak nevezik magukat.

2014. szept. 3. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem, csak egy idióta.
2014. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Vannak azok a bizonyos "multikulturális" liberálisok.

Akik szerint a cigányokkal elnézőnek, toleránsnak kell lenni, ha bűnt követnek el, mert nekik a kultúrájuk része ez.

2014. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hibbant "liberálisok". (Direkt idézőjelbe rakva.)
2014. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:
71%
ha aztmondom pl:a cigányok gyilkosok,bűnözők,agyatlan sza rok ,nem igazán sorolhatók az emberi fajhoz...és én liberálisnak tartom magam, énezt kimondom mert jogom van hozzá..akkor most liberális vagyok vagy rasszista vagy csak simán jól látom..?
2014. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetro ***** válasza:
27%
Kérdező, mégis mire gondolsz konkrétan? Mert én még nem nagyon olvastam olyat sehol, hogy valakit azért mentegettek volna egy bűneset alól, mert bizonyos csoportba tartozik... Hol láttál ilyet?
2014. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem, hanem az az adott kisebbség többletjogaiért küzdő, annak felsőbbrendűségét valló fasiszta.


A radikális liberális az nem más, mint az anarchista. Az anarchista mindennel szemben elnéző, nincs szükség törvényekre, állami felügyeletre, mert úgy jó, ha azt rabolják ki, és ölik meg, aki hagyja magát; azok, akik erre képesek.

2014. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: respect.
2014. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!