Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon hogyan szerzik...

Magyarországon hogyan szerzik be a vénnyel kapható gyógyszereket a nem jogosultak?

Figyelt kérdés

1.Vannak orvosok akik felírják nekik ingyen is, mert azt mondják neki, hogy olyasmi gondja van és ahelyett, hogy beszedné inkább eladja

2.olyannak akinek már nincs rá szüksége az eladja

3.van olyan ország ahol a Xanax,Rivotrill nem esik a kizárólagos vényes gyógyszerek listájához és ideszállítják



Vagy valami egyéb módon?

Én kíváncsiságból kérdezem csak. Mert tudom, hogy a feketepiacon ezek is megvásárolhatók



2014. szept. 11. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Külföldről rendelik.


Vagy, elmennek magánorvoshoz és az felírja.

2014. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban hogyan? És mennyi profittal adják el, ha mondjuk egy ember szeretne 100 levéllel venni?
2014. szept. 11. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt aligha fog bárki konkrét választ adni, mivel ezek illegális dolgok.
2014. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Én akartam Xanaxot, rivotrilt meg ilyeneket szedni, mert a haverok mondták hogy milyen tuti. Így elmentem az SZTK-ba és elsírtam, hogy depis vagyok, nincs kedvem felkelni bla bla és egyből írta a Xanaxot. Ha rivotril kellett, elmondtam mennyire feszűlt és ideges vagyok, jött a recept. Alkohollal ténleg olyan mint a drog, sajnos magában nem az igazi
2014. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy kollégámtól vettem két doboz Andaxint két sörért.
2014. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Interneten elég sok gyógyszert tudsz rendelni külföldről , őket nem ellenőrzik.
2014. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cli_hlt ***** válasza:
Hamisított recept, legalábbis ez egy időben divat volt. Mostanra már lehet, hogy megváltozott a gyógyszerbürokrácia és már nem olyan egyszerű, mint aláírást hamisítani.
2014. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én simán vettem patikába vény nélkül rivót. Most fogok egy ismimnek szólni, aki jár dilidokihoz (meg szedi is ) h kérjen receptet és visszamenőleg beviszem. Nálunk mivel faluban élek lehet 40 napig hitelbe győgyszert kérni ha sűrgős pl. elfogyott vagy még nincs fizud és 40 nap áll rendelkezésedre h kifizesd meg receptet vigyél be.
2014. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!