Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva volt ez...

Szerintetek is durva volt ez Tomcat-től?

Figyelt kérdés

Tomcat az Ice bucket-os kihívásában Steven Hawking-ot hívta ki és még viccelődött is rajta.

Szerintem nagy bunkóság volt tőle. Ti mit gondoltok róla?


Videó: [link]


2014. szept. 11. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Voltak a fickónak kifejezetten szimpatikus húzásai mint pl. a Tolvajkergetők sorozat, de néha elég faragatlan tud lenni...
2014. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.
2014. szept. 11. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Én megnéztem a videót is, király videó!
2014. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

SH-nak nem lesz nehéz elfogadni a IBC-t. Úrként fogja végrehajtani, akár Patrick Stewart.

[link]

2014. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Mi baja Tomcatnek Dancsóval? Úgy tudom eddig jóban voltak.
2014. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos azért mert kihívta, de kérlek a kérdésre válaszoljatok.
2014. szept. 11. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
A tag néha szimpatikus számomra de sokszor tenyerébemászó. Kevesebb valószínűleg több lenne.
2014. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azzal semmi bajom, de Steven Hawking is segélyből tartja fenn magát?
2014. szept. 11. 21:44
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
A tolvajkergetők sorozat nem más, mint próbálkozás a fasiszta erőszak lassú legalizálására. Csak a dolog mögé kell látni, és figyelni az egész fejlődését. Először nemesnek tűnő céllal (polgári bűnüldözéssel) próbálnak rajongókat szerezni, majd jön a náci propaganda. Nem kell szépíteni, ismerjük a nyilatkozataikat, ezek közönséges, gyilkos hajlamú elmebetegek.
2014. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Tomcat egy végtelenül cinikus ember, ezzel is csak ezeket a szánalmas challange szarokat figurázza ki, szerintem már neki is tele a töke azzal, hogy boldog-boldogtalan arra veri magát, hogy a fejére önt egy vödör vizet, aztán tele spamolja vele az összes videómegosztót. Ugyan ez volt a beer challenge is, szánalmas az összes ilyen kihívás, akik meg másokat hívnak ki ilyenekre, azok meg még inkább. Tomcat nekem sem túl szimpatikus, de azért azt jó pontként írom fel neki, hogy a szarkazmusát mindig egy érthető szinten tartja, hogy a legostobább véglények is értsék, ezek szerint még lejjebb kell mennie, mert még mindig nem eléggé lebutított.
2014. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!