Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért hiszik a...

Az emberek miért hiszik a kondenzcsíkra, hogy az chemtrail? Kinek áll érdekében ezt elhitetni az emberekkel? És ennyire nem ismerik a kondenzcsík képződésének okát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek alapműveltsége a béka segge alatt van. Főleg természettudományok terén. Igen, sajnos a sok szerencsétlennek fogalma sincs mi az a kondenzcsík, és hogy milyen fizikai tényezők határozzák meg azt, hogy meddig látható a kondenzcsík. Valami amerikai hülye elkezdte ezt a chemtrail baromságot, a sok agyalágyult meg szájtátva hallgatja az előadásokat, meg gondolom már zseniális könyv is született ebből. Valakik biztos jól megszedték magukat ezen is, mint az Ezo tévén meg a sok hasonló hülyeségen. Amúgy úgy tudom az amerikai hivatalos szervek már próbálták felvilágosítani az ottani agyhalottakat, hogy csak kondenzcsíkokat látnak, de nem vette be a csökött agyuk :D
2014. szept. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Kedves Napfonat! Bocs, de iszonyú baromságokat hordasz össze :D Az ózonlyukat "befoltozni" vmi alumínium-vegyülettel?? Wtf… Azt csak ózonnal tudnád befoltozni, nem gondolod? Na pont ilyen az átlagos értelmi szint, meg még sokkal lejjebb is van...
2014. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

"És miből állapítják meg, hogy melyik melyik? Abból, hogy hát lassabban tűnik el. És ez igaz lehet a kondenzcsíkokra is. Csak hát nem ismerik a környezettet, hogy ez mégis miért van. Az emberi butaságból adódó hisztéria hihetetlen."


Hány éves vagy, kérdező, láttál te régen kondenzcsíkot, meg normális cirrus felhőket? Nem hinném.

2014. szept. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Napfonat ***** válasza:
36%

Kedves 11-es! Nem tisztem a helyreigazítás, és nem szeretek mások hozzászólásaiba indokolatlanul beleszólni, de most indokot adtál rá, hogy kiigazítsam a hozzászólásodat.

Nagyon nagyképű kijelentést tettél, miszerint az emberi műveltség a béka segge alatt van. A témával kapcsolatban teljesen irreleváns a műveltség, ugyanis jelen esetben a tájékozottság az, ami számít!

Feltételezem, hogy nagyon fiatal és lobbanékony természet lehetsz, ha ilyet mersz állítani. Azok az emberek, akik a chemtrail-témára rá vannak kattanva, nem az írástudatlan, béka segge alatti tájékozottsággal rendelkezők, hanem azok, akik a józan paraszti eszükre hagyatkozva igazat adnak azoknak, akik foglalkoznak a témával!

Bár én magam nem tartozom a hívek közé, és valójában magam sem tudom, hogy mit is higgyek a téma felől, azért meg kell adni minden dolog létezésére a lehetőséget! Ki tudja?

Az emberek többsége pontosan tudja, hogy mi is az a kondenzcsík, hiszen a nevében is benne van! És nem kell ehhez tudós embernek lenni, hiszen a kondenzációt a háziasszonyok is nagyon jól ismerik. Sőt, aki életében főzött már, az tudja, hogy mit jelent a kondenzáció!

Az, hogy nagyon fiatal vagy, az is sugallja - de elnézést, ha tévedtem - hogy tényleg nem tudhatod, hogy régen a kondenzcsíkok hogyan néztek ki. Aki élt a '70-es, vagy akár a '80-as években, annak mind feltűnő, hogy a jelenlegi kondenzcsíkok nem tűnnek el rövid időn belül, hanem szétterülnek, beborítják a fél eget, és órákig lebegnek a magasban, mielőtt nagyon lassan szét nem oszlanak. Régen a kondenzcsík nem maradt meg, csak néhány percig, de akadtak olyanok is, amelyek még gyorsabban oszlottak szét.

A mai kondenzcsíkok lassan cirruszokká alakulnak, és sokáig ott eszi őket a rosseb az égen!


Kedves 12-es! Úgy látom, nem értetted meg, amit leírtam! Eszembe jutott egy történet, és egyből le is írtam! Tudod, én sci-fiket írogatok a szabadidőmben, amelyből hála istennek, nagyon sok van! :) A történet már 30 oldalnál tart, és hamarosan be is fejezem!

Ami pedig a színvonalat illeti, teljesen igazad van. Lefelé rontod az átlagot, ha még azt sem tudod, hogy mi az az albedó, és fel sem tudod fogni azt, amit leírtam!

2014. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
"Azok az emberek, akik a chemtrail-témára rá vannak kattanva, nem az írástudatlan, béka segge alatti tájékozottsággal rendelkezők, hanem azok, akik a józan paraszti eszükre hagyatkozva igazat adnak azoknak, akik foglalkoznak a témával!" Bocs, de eddig bírtam olvasni… Az agyhalottak vannak erre rákattanva, akik totális sötétségben leledzenek. Az ilyen hülyék szokták a Vénuszt ufónak nézni, meg az ezo tv "jósaitól" tanácsokat kérni bazi sok pénzért :D De a víz szerkezeti képletét nem tudnák felrajzolni, az tuti. És a kerozin égéstermékeit sem tudnák felsorolni. És gőzük sincs a kondenzcsíkokról, fizikáról, meg a légkörtanról, mert ha lenne, akkor nem hadoválnának baromságokat.
2014. szept. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

"Aki élt a '70-es, vagy akár a '80-as években, annak mind feltűnő, hogy a jelenlegi kondenzcsíkok nem tűnnek el rövid időn belül, hanem szétterülnek, beborítják a fél eget, és órákig lebegnek a magasban, mielőtt nagyon lassan szét nem oszlanak. Régen a kondenzcsík nem maradt meg, csak néhány percig, de akadtak olyanok is, amelyek még gyorsabban oszlottak szét." :D

Figyelj te szerencsétlen! Nem MA terülnek szét a kondenzcsíkok, hanem akkor, amikor magas a felső troposzféra páratartalma. Ez pedig melegfront érkezése előtt van így. Ugyanígy volt már a hetvenes években is, meg régebben is, akármennyire is nem képes felfogni egy chemtrail hívő zombi agya. Maximum a repülőjáratok száma nőtt százszorosára, de hát a gondolkodásra képtelen zombiknak ez sem jut eszébe.

2014. szept. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Napfonat ***** válasza:
0%
Anyád a szerencsétlen, te meg a zombi fia, aki háborút indít a gyk-n, mert annyira arrogáns, mint ide Nagykáta!
2014. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

ma 10:11


Ettől függetlenül igaza van.

2014. szept. 22. 17:08
 19/23 Napfonat ***** válasza:
0%
Egyáltalán nincsen igaza!
2014. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
Szegény "Napfonat" :D Remélem bevette azóta a gyógyszereit! Amúgy meg nagyon is szerencsétlen, aki hülyeségekről fantáziál…mi más lenne?
2014. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!