Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Molnár F. Árpád hogy képes...

Molnár F. Árpád hogy képes még mindig megjelenni bármilyen médiumban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai napon belemélyedtem ennek az embernek a videóiba, ""ideológiájába"". Konkrétan annyit tudtam leszűrni, hogy ez az ember valószinűleg, sőt biztos hogy valamiféle pszichikai betegségben szenved, skizofréniás tüneteket produkál.


Hogy létezik az, hogy egy ilyen ember, aki maga köré csatlósokat gyűjt, uszít, teljes mértékben zagyvaságokat, idiótaságokat összefüggéstelenül kántál, még szabadlábon van? Mindenhol ott van ahol polgárpukkasztás folyik, minden balhéban szerepel.


Nem szeretnék belebonyolodni a "küldetésébe" mert nincs neki. Próbálok leszállni az ő szintjére, próbálom megérteni de nem sikerül. Még azt sem értem, hogy mi nem tetszik neki, vagy mit szeretne változtatni, mi az amivel problémája van. Összefüggéstelen, értelmetlen hömpölygő körmondatokat írkál, amiknek tényleg, tényleg semmi értelmük nincs.


Hogy létezik az, hogy egy ilyen embert, aki ennyire teper, ennyire vergődik, ez még nem lett eltüntetve valami vigyorgóban? Holott már vagy háromszor elő lett állítva, elő lett vezetve.


Meg kellett osztanom veletek ezt a kifakadásomat, mert nem értem ezt. Ez egy közveszélyes skizofrén barom, aki ha szembejönne velem az utcán egyszerűen megijednék tőle, mert nem tudom hogy robbanni fog, szúrni, vagy harapni.


Aki nem tudja kiről beszélek:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UbD..



#Molnár F. Árpád #molnár árpi #árpika #Molnárárpi
2014. szept. 21. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Én nem tudom....


A múltkor Gyurcsánnyal is pacsizott...

2014. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
ez a fickó, Gyurcsány Ferenc haverja!
2014. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb az volt, amikor arról írt, hogy Putyin megrendelésére a KGB kilyukasztotta a bicikligumiját.
2014. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Gyurcsány szívesen mutatkozott vele és mivel ő ismét kapaszkodik vissza a politikába, nem lehet annyira hülye Molnár.


Az hírlik, Molnár szabadkőműves magas fokú beavatott, de a lelkiismerete nem bírta elviselni, hogyan tévesztik az embereket és ezért fellázadt a médiában lebbenti fel a fátylat a hatalmi ELIT barbárságairól.


Állítólag beleőrűlt abba amit az iluminátusok mutattak neki a hatalmukról

2014. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Amint látod, egy elmebeteg is lehet celeb. Akik látják egy beteg embert látnak benne. Függetlenül ettől híres, de akkor is csak egy elmebeteg. És amint látod, ahhoz, hogy híres legyen valaki, nem kell épnek lennie...
2014. szept. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!