Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves Sláger és Danubius...

Kedves Sláger és Danubius rádió védők! Túl sikerült élni a két csatorna elvesztését? Vagy esetleg tudtok valakit, hogy felvásta emiatt az ereit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Fel biztosan nem vásta:-)De neked miért fáj,ha valaki szeret valamit?
2010. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, a többség túlélte a váltást. Aki meg sajnálatos módon elhunyt időközben, az valószínűleg nem emiatt.
2010. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Engem nem érdekelt a Sláger, csak a Bumeráng. Most hogy van, így minden OK.
2010. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mostmár belátja, ezért érdemes volt meghalni!:) A vérfrissítés csak jót tett, az arcuknak is.
2010. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én már kezdem túl élni, de ezek az új rádiók még a Class FM elmegy a régi Danubiusos arcok miatt de ez a NEO FM hát No Comment mióta van összesen nem halgattam belőle 1 percet pocsék...
2010. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1:tanulj meg írni.

2: nekem csak az b*szta a csőröm, hogy annyira nyíltan sértettek törvényt, hogy az már nekem is fájt..

3: azóta kevesebb rádiót halgatok

2010. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

"1:tanulj meg írni.

2: nekem csak az b*szta a csőröm, hogy annyira nyíltan sértettek törvényt, hogy az már nekem is fájt..

3: azóta kevesebb rádiót halgatok"


1. Tanulj meg írni!

2. A Sláger rádió csalással szerezte meg anno a frekvenciát.

3. A rádiók igénytelensége (Boros-Bocskor a két aluliskolázott műsora miatt főleg) nem hallgatok rádiót.

4. Azért csalás, mert nem ti nyertétek?

2010. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

jogos, épp írni tanulok :P


a danubiust halgattam szivesen


ha olvasol híreket... már mind2 rádió esetében kijeletette a BÍRÓSÁG hogy nem volt jogszerű, de a bíróságnak nem áll módjában változtatni..

2010. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon sok szellemi fogyatékos nem tudja elképzelni a napját az ordenáré, stílus alatti, rihegő-röhögő gagyi nélkül. Ez ma Magyarország.
2010. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Szellemi fogyatékos vagy Te!


Nem kéne átvenni ezt a kuruc.infos stílust, hogy aki kereskedelmi rádiót és tévét néz, az mind hülye, primitív proli. Hallgassanak akkor ők Fanka Delit és nézzék a Jobbik TV-t!


De azért visszavehetnének az arcukból, nem tudom mire van ekkora nekik.

2010. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!