Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Éppen elég ok hogy kiábrándúlj...

Éppen elég ok hogy kiábrándúljak a Jobbikból? Vagy esetleg túlságosan is "rasszista" vagyok?

Figyelt kérdés

Nálunk a jobbik polgármester jelöltje a roma lakosságnak pénzt (fejenként 50'ezreket) és jószágokat osztogatott a roma lakosságnak..

A "magyar" választók csak leveleket kaptak.. de igazából nem volt népszerű a jelölt alapból, hiszen volt akit dolgoztatott de nem fizette ki azóta is haragszik rá xy ember, meg nem adott munkát több embernek.. és mégis a munkával kampányolt.

Mindenesetre, egységesen ki tudom jelenteni, hogy a falumban a Jobbik jelöltje azért szenvedett megalázóan nagy vereséget, mert ahelyett hogy kimondta volna az igazi problémákat inkább szórta a vagyonát a cigánytelepeken..

Igazából, utolsó pillanatban már "Független jelölt"ként indúlt, de hallottam a tv-ben hogy a Jobbik polgármesterjelöltjei vidéken a közmunkaprogram bővítésével kampányoltak.


Eddig, azért voltam Jobbik szimpatizáns, mert a közbiztonság számomra fontos, mindamellett azt hittem, hogy a cigányűnözők ellen határozottan fellépnek.


Nagyon csalódtam bennük.. bár, lehet nem a Jobbik hanem maga a személy hibája.. de a választások előtt sikerült úgy lejratnia magát hogy a fórumára a családján (feleségén gyerekein) kívűl egy kutya sem ment el..


Jogos a felháborodás? Vagy csak bírka módra elhittem hogy a Jobbik különb a többi politikai párttól?



2014. okt. 14. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
A Jobbik sem tudja megoldani a cigánykérdést, mert nem tud nekik munkát adni. Csak a szájuk nagy.
2014. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem jogos. Talán a magad szempontjából igy gondolod de ettől az amit képviselsz nem fogja megoldani a roma problémát. Nem lelkendezem a ciganyokért de ha már itt élnek velünk akkor valamit ezzel a helyzettel kezdeni kell. A jobbik is ugy indult, hogy majd táborokba szervezik a roma gyerekeket meg hasonló hülyeségekkel. Azutan egyre halkabb lett ez a hang. Ugyanis a megoldás nem ebben van. Megértelek, hogy kiakarsz a segély osztáson. En is kiakadok rajta. De egyenlőre enélkül pokol nagy bűnözés lenne. A közmunka program se igazán vált be. De meg mindig ez a legjobb ötlet eddig.
2014. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mekkora kamugép vagy te kérdező! :DD
2014. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Igazából, utolsó pillanatban már "Független jelölt"ként indúlt, "

A jobbikos képviselő. :D Kamu a kérdés.

2014. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

roma lakosságnak pénzt (fejenként 50'ezreket)

Már csak az a kérdés, mennyi fő a roma lakosság. 3-4 ezer?

Még mindig le kell jártatni a másikat?

Kamu.

2014. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

"A Jobbik sem tudja megoldani a cigánykérdést, mert nem tud nekik munkát adni."


Miért kellene nekik munkát adni? Volt már amelyik elvégezte?

2014. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
A jobbik megérett a pusztulásra.
2014. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol történt ez?
2014. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egyetlen egy jelöltből indulj ki, ha tényleg így csinált akkor alkalmatlan polgármesternek, de mi a garancia arra hogy a Jobbik tud erről? Én úgy tartom hogy az önkormányzati választásokon az első a személy, és a párt aki mögötte áll az csak második, a Jobbikosok sem tudnak mindig tökéletes embereket kiválasztani, mivel arra nem elég egy évezred sem hogy minden Jobbikos személyt megismerjenek. Ha ,,kiábrándulsz'' a Jobbikból, azért mert egy faluban az 1001 közül rossz jelöltet indított, akkor kicsit nevetséges vagy. Lehet egy párt akár milyen jó, de akkor sem képes arra hogy egyszer se hibázzon.


Most nem azt mondom, lehet kritizálni őket, sőt jó ha kritizáljuk őket, és ha tényleg volt ilyen a faludban az felháborító, de nem hinném hogy reális elvárás lenne hogy a több száz indított polgármester között egy se legyen ilyen. De Végül is nem a Jobbikkal indult.

2014. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rasszista vagy te, hanem nem érted a dolgokat. Azt képzeled, a közbiztonság "Jobbik-módra" megoldható. Nos, nem oldható meg. A közbiztonság nemcsak arról szól lopnak-e a zsebedből, vagy megvernek-e az utcán. Sőt, főleg nem erről szól. De nem tudom ezt neked elmagyarázni. Túl hosszú. Se neked, se nekem nincs hozzá türelmünk.
2014. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!