Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te miért nem vagy a tüntetésen?

Te miért nem vagy a tüntetésen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 19:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nyugalom, nem szemrehányás-szerűen tettem fel a kérdést. :) Megértem, hogy sokaknak van fontosabb dolguk is, így is voltak kint elegen. :)
2014. okt. 26. 22:08
 22/25 anonim ***** válasza:
43%

#20

Jogos!

"Amelyik kutya ugat, az nem harap!"

Nem tudom az emberek mit várnak attól, hogy kiállnak a térre üvöltözni. Most vagy szétkel csapni mindent, bár ezzel ugye megint csak magukkal csesznének az emberek, de legalább lenne valami látszata.

El kellet volna menni szavazni, és akkor nem kéne itt hőbörögni.


A legnagyobb probléma, viszont az, hogyha ezeket eltüntetik, kit raknak a helyére?

Ha most lenne egy újraválasztás, érzésem szerint azt a Jobbik megnyerné. Valahogy az ő kezükbe nem adnám az irányítást, még kiforratlanok. Ugyanakkor nekem ötletem sem lenne kit kéne odarakni. Kétszer voltam szavazni, mind a kétszer úgy mentem le, hogy bárki, csak ne a fidesz.

Ezzel az a baj, hogy Én azt sem tudom kinek mi volt a programja. Azt sem tudom, kire szavaztam!

2014. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert sprint munkám van, és reggel 4-kor kelek folytatni... Szívem szerint ott lettem volna, de a vonatjegy se két fillér, főleg nem hónap végén...
2014. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1. A nyugati országhatár nyugati oldalán élek.

2. Ingyencirkuszra akkor se mennék, ha a másik oldalon élnék, tekintve, hogy ez nem más, mint ingyencirkusz. Vajon melyik politikust fogja mélyen meghatni, hogy az emberek kinn szobroznak az utcán, legjobb esetben valamelyik szól a titkárjának, hogy ugyan valami közleményt adjanak már ki, aztán mindenki lenyugszik és kész.


Nem először és nem is utoljára játszódik ez le.

2014. okt. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
beteg vagyok, 16, lány, és nincs kivel mennem.
2014. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!