Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az antiszemiták a szegény...

Az antiszemiták a szegény zsidókat is utálják vagy csak a gazdagokat?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért? Értelmes válaszokat várok.
2010. jan. 26. 10:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
47%
Az antiszemiták igen, pontosan ezért NEM antiszemita a Jobbik.
2010. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
35%

Vannak olyan sikertelen emberek, akiknek jól esik arra gondolni, hogy azért sikertelenek, mert a gonosz zsidók akadályozzák őket. Ők voltak azok, akik a bevásároltuk magunkat magyarországrát megvásároltuk magyarországotnak fordítják kényszeresen ( nem, nem vagyok zsidó, de egy zsidó barátom elmagyarázta, hogy ez az eredeti szöveg, kicsit több értelme is van, pl megmagyarázza a lengyel reakció hiányát)

Ezeknek egy lépéssel súlyosabb változata az, amikor kitalálja, hogy úgynevezett zsidó világösszeesküvés van, aminek minden zsidó a tagja, és ez tk. arról szól, hogy gonoszkodnak, meg ármánykodnak a magyarokkal szemben. Hogy hogy a picslibe a nem foglalták még el az országot, amikor a kánonuk szerint az összes fejlettebb nyugateurópai ország a zsidók kezében van, azt ők sem tudják, biztos a szívcsakra miatt.

Szóval, a válasz, igen, mindegyiket rühellik, mert így elhihetik, hogy ők tudnak ám, csak akadályozva vannak.

2010. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
De miért? Aki Jobbikos, írja már meg nekem, mit óhajt tenni Vona, a zsidósággal, ha ne adj'Isten nyer.
2010. jan. 26. 10:31
 4/49 anonim ***** válasza:
38%

Jaj Istenem folyton ez a zsidózás..

Meg kell állítani a nagytőkét, mert nem marad hely ahol élhetünk, így járt Palesztína is. A nagytőke éppen izraelből jön. Akkor ha én összekapcsolom a kettőt máris antiszemita vagyok? Ja és én vagyok az agymosott ugye...

2010. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
De ha valaki zsidó származású és tőkét legfeljebb favágáskor látott? Erre utalt a kérdésem. Félünk, na, ez az igazság.
2010. jan. 26. 10:41
 6/49 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbik zsidózik, a Kurucz-infó hülyeségeket ír,és sokan vevők erre.
2010. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
48%

A második hozzászóló vagyok


Készülj arra, ami a horthy rendszerben volt, ha esetleg hatalomra jutnak 4-8 év múlva. A zsidók pénze jó lesz, ők meg amúgy dögöljenek meg.

Ugye, ahogy a vicc is szól

Apa, mi most zsidók vagyunk, vagy izraeliták?

Ha kölcsönadok, izraelita, ha visszakérem, zsidó.

Hozzáteszem, ha morvai közt. elnök lesz, én visszaadom az állampolgárságom.

2010. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
21%
Nekem aztán nem kell a pénzük, te miről beszélsz?? Én egyszerűen annyit szeretnék, hogy ha veszek egy kiló paradicsomot, annak az ára ne Olaszországba menjen, hanem egy magyar termelőhöz.
2010. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogy miféle pénzük? Igen, van sok gazdag zsidó, de rengeteg szegény is! Ami meg Morvait illeti, na ő aztán nem panaszkodhat a milliárdjaival igazán!
2010. jan. 26. 10:52
 10/49 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként a zsidónál rasszistább nép nem létezik a világon, csak úgy megsúgom.
2010. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!