Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kecskeméten a "magán" börtön,...

Kecskeméten a "magán" börtön, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Már mindenütt keresgéltem, de sajnos nem találtam semmi infót, bár lehet ezek bennfentes információk! De hátha tudtok ebben segíteni!


Előítéletekkel rendelkező személyek, válaszát nem kérem!



2014. nov. 10. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi az, hogy "mennyibe kerül"?
2014. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint, egy magán börtönért havi/évi összegeket kell fizetni. Mivel egy cég üzemeli és nem az állam!


[link]

2014. nov. 10. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, mint ahogy gondolod.

De az tény, hogy ha megnézed az ott "vendégéjszakákat" eltöltő embereket, akkor sűrűn találsz köztük politikához köthető embereket, gazdasági bűncselekmények elkövetőit, és maffiózókat.

De ez biztos csak véletlen!

2014. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy ezek lehet, hogy sajnos bennfentes információk! :) Bár az előző hozzá szólónak is akár lehet igaza, nem tudom mert sokan mondják, hogy ingyenes. Az más kérdés, hogy bekerülhet oda, az ember vagy elutasítják a kérelmet!
2014. nov. 14. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy feljebb is írtam, és most magam ismétlem:

"Ez nem így működik, mint ahogy gondolod. "


A kérdés megválaszolása túlmutat az oldal jogi keretein, és felvett egyéb problémákat is!

2014. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kérdés megválaszolása túlmutat az oldal jogi keretein, és felvett egyéb problémákat is!"


Miért? Basszus, a kérdező csak annyit kérdezett, hogy mennyibe kerül. Ha ingyenes, de csak bizonyos embereket vesznek föl, akkor mond meg. És ha fizetni kel, akkor is. Nem lesz belőle bajod.


Kérdező, fogalmam sincs mi ez a börtön, soha nem is hallottam róla, és nem is akarok. De azt mondom, inkább legyen fizetős, minthogy a legnagyobb bűnözők és maffiózók ingyen és bérmentve bekerüljenek ilyen helyekre letölteni a büntetésüket.

2015. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudom, ezzel mi rosszat kérdeztem, mert csak informálódni szerettem volna...
2015. jan. 2. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a "parkettasra" gondolsz ,hallmasbol havi 200e ft-rol tudok.
2016. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!