Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, miert van az, hogy...

Csajok, miert van az, hogy hiaba mondom a paromnak, nekem ugy tetszik ahogy van, meg van kergulve egy mellplasztikaert! Mi ez nalatok, jarvany?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 09:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%

Te annyira pasi vagy, hogy az őrület. :)

Hiába tetszik Neked "úgy, ahogy van", ha saját magának nem tetszik, akkor nincs önbizalma, ha olyan fajta, akkor egyre jobban befordul, begubózik és annak Te IS látod a kárát.

Ez akkor érvényes persze, ha nem vmi elvetemült méretű kebleket akar csináltatni és nem akar 3 havonta új, nagyobb ciciket.

2014. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem járvány, nekem is pici, de sose csináltatnék műmellet, nekem nem tetszik egyáltalán, fogtam is már ismerősökét és a tapintása se jó.

Nekem egyébként fontos, hogy a párom mondogatja, hogy mennyire tetszik neki így, ahogy van :)

2014. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
kérdező, üdv a klubban ... azt hiszem én már le bírtam beszélni róla
2014. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert valószínűleg saját magának nem tetszik. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Nekem is hiába mondják, hogy jó vagyok így, én saját magam miatt szeretnék még fogyni...
2014. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
22%
Valoszinuleg masnak akar tetszeni, nem neked... ugyhogy fizesse csak az a mas a mutetet :)
2014. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
45%

Nő vagyok, és nem értek egyet az elsővel. Nem az a fontos, hogy önmagam elképzeléseinek akarja megfelelni, hanem a férjemnek.

Nem a divat után kell menni, és a sztárokat utánozni.

Akit ennyire foglalkoztat a saját külseje, annak baj van a fejében.

2014. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%

6-os!

Az elkepzeleseddel az a baj, hogy most ez a ferjed, holnap mas lehet. (Gondolom, a ferjed az "urad" meg o a meltosagos "csaladfo" nalatok.) Akkor mindig plasztikazol, valtoztadsz magadon az uj pasinak.

En magamnak akarok tetszeni, plasztikaval vagy anelkul,magamnak en mindig megleszek.

2014. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
64%

Márpedig igenis fontos az, hogy saját magunk meg legyünk elégedve saját magunkkal.

Kérdező, én javaslom, hogy ne próbáld lebeszélni, mert igaza van az elsőnek, ha magával nincs megelégedve, ez akár még rossz irányba is mozdulhat és egyre jobban begubózik emiatt. Én sem vagyok teljes mértékben elégedett, de mondjuk én nem tervezek ilyen műtétet, igaz, elsősorban anyagi okok miatt. De azért elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok. Viszont ha valaki nagyon nem tudja magát elfogadni, akkor annak lehet, hogy kell ez a változtatás. Neked lehet, hogy jó a párod ahogy van, de saját magának nem jó. És ezt meg kell érteni.

2014. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%
Az én testvérem is megcsináltatta anno. Voltak párkapcsolatai, és a párjainak tetszett úgy ahogy van, azonban magának sosem. Mondjuk megértem, mert 20 évesen olyan mellei voltak, mint egy 13 éves éppen serdülő tinilánynak. A strandon rendszeresen kellemetlenül érezte magát, hogy hiába van rajta szivacsos bikinifelső, úgy is látszik hogy gyakorlatilag alig van melle. Aztán megcsináltatta a melleit, természetesen ízléses, kisebb méretűt csináltatott, tehát nem úgy néz ki mint a plázacicák akkora mellel mint a fejük. Észre lehet venni, hogy mű ha nagyon nézi valaki, mivel vékony az alkata is, és ugye a bőre is vékony ezáltal a mellkas/mell részénél is, de sokkal jobban érzi magát és a boltokban sem feszeng, hogy milyen bikinit vegyen, hogy ne úgy nézzen ki mint egy tinilány. Önbizalmat adott neki, és teljesen elmúltak neki az előtte lévő rossz érzései, depressziója.
2014. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Izom ala tettek a baratnodnek, utolso? Mert akkor nem szabadna szelenek latszania.
2014. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!