Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéddal?...

Mit csináljak a szomszéddal? Feljelenthet ezért?

Figyelt kérdés

Csak hétvégente van itt.

Külföldi, magyarul nem nagyon tud, azt is töri.


Állandóan döglött állatokat dobál át, tegnapelőtt egy galambot például.


Meg, amikor mossa a kocsiját, azt a vizet, amivel mosta azt átönti a kerítésen az én udvaromba.Attól félek, hogy tönkremennek a kerítés mentén a fenyőim.


Pedig olyan igényesen felújíttatta a házát, azt hittem, hogy kulturált ember költözik a szomszédba.


Arra gondoltam, hogy valamit én is csinálom neki.Mondjuk a kapualjába kakiltatom a kutyámat vagy ilyesmi.

Feljelenthetne ilyen dologért?



2014. dec. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Döglött állat átdobálás, szennyvíz átöntés>>>>>kutya a kertbe kakil. Semmi okod az aggodalomra, fingasd meg jól!
2014. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A döglött állat veszélyes hulladék, szigorú előírások vannak a kezelésére. Egyszerűen jelentsd fel te.
2014. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

először tedd szóvá!


Ha nem hallgat rád akkor jöjjenek a szankciók!

2014. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá mosolyogva, előre köszönsz.

Ahogy odaértél, szó nélkül megfejeled az orrnyergét, ettől bekönnyezik és nem lát semmit. Amíg az orrából folyó vért próbálja a tenyerével elállítani, keményen alárúgsz egyet, ha szükséges ismételj, míg le nem fekszik.

Utána már csak rá kell térdelni a mellére és artikulálatlan üvöltözés és köpködés közben a döglött galambot, amennyire lehet beletömködöd a szájába.

Ezzel kvázi a tudomására hozod, hogy nincs rá szükséged, nemzetközileg érthető jelbeszéddel.

Garantáltan érteni fogja.

2015. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, vedd fel videóra, hogy legyen bizonyítékod aztán jelentsd fel a rendőrségen. Ha bármiért meg is tehetné, hogy feljelent, előzd meg.
2016. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!