Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szócsatározásba kerültem a...

Szócsatározásba kerültem a postással, vajon feljelenthet e ezért?

Figyelt kérdés
Ajánlott küldeményt hozott ma nekem az MPL futárszolgálat. Pontosan ott írtam alá, ahova odabökött, viszont utána förmedt rám, hogy mégsem jó helyen írtam alá. Ezután pökhendi módon elkezdett oltogatni, tehát szócsatározás alakult ki köztünk. Egyébként ez a futár mindig beszól nekem valamiért. Odáig fajult a dolog, hogy amikor már visszamentem a lépcsőházba, utánam szólt, hogy kint legyen nagy a szám, én meg kimentem és azt mondtam neki, hogy jaj lesz neked ha én kimegyek. Tehát az a kérdésem, hogy feljelenthet e egy ilyen verbális fenyegetőzésért? Igaz ez kölcsönös volt, viszont ő egy közfeladatot ellátó személy. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 20. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ennyiért? Ugyan már...
2012. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 napon túl gyógyuló lelki sérülést szenvedett szájkaratéban, akkor feljelenthet ;)
2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenthet de nagy ívbe lesz@rják a fejét. Fizikai bántalmazás volt? tudtommal nem, akkor a rendőröknek semmi közük ehhez.
2012. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Shaddark ***** válasza:
17%

Ez elég tréfás kérdés, én max. azt kérdezném itt hogy feljelentsem-e a postást...

Hivatalos személy? - Inkább szolgáltató akinek az a feladata hogy minőségi kiszolgálást nyújtson neked és ha kell kinyalja a s...ged.

Én simám írnék as főnökének vagy telefonálnék a helyedben.

Már ha nem előtte oldanám meg...

2012. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

"Inkább szolgáltató akinek az a feladata hogy minőségi kiszolgálást nyújtson neked és ha kell kinyalja a s...ged. "



Na az ilyenektől hányok, mint akik azt hiszik, hogy adott egy szolgáltató, az nyalja véresre mások vala.gát, mert igénybe vett valamit... Ebből látszik, hogy a postásokat szarba se nézik csak legyen seg.nyaló csicska...


egy postás

2012. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Shaddark ***** válasza:
61%

Kedves postás.

Én informatikus vagyok. Az én életem is erről szól, biztosítom mindenki tudjon úgy dolgozni ahogyan szeretne, működjön mindig minden és ha segítséget kérnek ugorok.

A szolgáltató-ipar erről szól. Ha nem érzi át valaki hogy ő szolgáltat, akkor ne csinálja. De tényleg.

Nem az a dolgom hogy vitázzak a felhasználóval - én tanultam a szakmát ezért nekem kell tudnom mi hogyan működik. Ha hülyeséget mond, kedvesen korrigálom, elmagyarázom, megmutatom.

Ha lehülyézném őket mert nem ott csinálták ahol mondtam már rég kirúgtak volna - nagyon helyesen.

Ha valaki egy nagy egó aki nem tűr ellentmondást, kiokítja pár keresetlen szóval az ügyfelet - annak semmi keresnivalója ilyen ÜZLETágban. Keressen olyan megélhetést amit szeret és tud is és akar is csinálni.

Ha ő nem képes rájönni hogy nem alkalmas arra amit elvállalt (minőségi szolgáltatást nyújtani) akkor igen, szólok a főnökének. Az ő élete is jobb lesz ha neki való munkát keres magának, az enyém is és a cége is jobban fog menni rátermett emberekkel.

2012. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A postások, rendőrök, vasutas alapból elásottak a közvéleményben. Tapasztalat.


Minőségi szolgáltatást nyújts úgy, hogy mögötted nem áll egy tartalmas, mindent kielégítő, segítőkész csapat, ha valami gebasz van, old meg te, ők mossák kezeiket. Te meg hallgasd a 10-ből 9 ember anyázását, szitkozódását, még ha te csinálod is a dolgod. Az informatikában ez 100%, hogy nem így van.


Munkát cserélgetni meg a mai időben elég húzós dolog, én 5 éve vagyok postás, nem mondhatok fel csak azért, mert majd keresek olyat, ami a képességeknek megfelelő, aztán lesz ami lesz.

2012. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szóval a szolgáltatóiparban van olyan szakma amit megbecsülnek, és van amit magasról lesz.rnak. Nahát az enyém ilyen. Mégha beleadok minden tudást, akkor se becsülnek meg annyira mint mást, mert "én csak egy postás vagyok". aki postás az eleve hülye.
2012. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!