Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kurucinfo olyasmi, mint...

A kurucinfo olyasmi, mint régen a Szabad Európa Rádió?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt egy egyetemi csoporttársamnak kezembe akadt a telefonja, vasúti menetrendet akartam rajta megnézni.Lusta voltam bepötyögni a keresőjébe, ezért rámentem az előzményekre.


Mit látok?

Kurucinfót háromszor látogatta már aznap.


Pedig pont ő az, aki mindig mondja, hogy "ő aztán nem nézi meg a Kurucinfót soha, az egy szennyoldal, fujj"


Mikor rákérdeztem, akkor persze, egyből letagadta,aztán mondtam, hogy az előzmények között láttam,kiakadt, mert szerinte az előzményei között "nyomoztam".


Majd, azt magyarázta, hogy a kuruc olyan, mint régen a Szabad Európa Rádió.Olyan információkat tartalmaz melyek az adott rendszerben nem létezhetnének,politikailag inkorrekt,illetve büntetnének érte.


Meg, hogy rengetegen olvassák, el sem tudom képzelni, hogy mennyien, csak mindenki letagadja, mert ciki meg baja lenne belőle munkahelyen.



2014. dec. 13. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont olyan, jó az összehasonlitás.

Az ATV pedig olyan, mint az egykori pártállami hivatalos adók, hazudik éjjel, nappal, ferdít, csúsztat és elhallgat.

2014. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát tényleg felháborító, hogy még te hőbörögsz amikor belekotortál a telefonjába.
2014. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!