Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha visszaállítanánk a halálbün...

Ha visszaállítanánk a halálbüntetést lehetne, hogy a halálraítélteket villamosszék, vagy méreginjekció helyett gladiátorharcokban végezzék be sorsukat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A római birodalom már szétesett.
2014. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehetne! És aki elmenne ezekre a gladiátorharcokra, azokról is megtudnánk, hogy ugyanolyan vérszomjas állatok, mint akik küzdenek, ezért a közjóért lezárnánk az arénát és kilőnénk őket a Jupiterbe.
2014. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez azt jelenti, hogy a 'csuti Ramszesz stadionok mellett most már Colosseumra is elba***a az adófizetők pénzét, akkor NEM.
2014. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére nem. A halálbüntetés visszaállítását támogatom (nagyobb büntetek elkövetésénél: gyilkosság, nemi erőszak), de azt a legemberségesebb módon. Jó, jó. Jöhet a kötél is, az sokkal olcsóbb mint az villamosszék vagy a méreginjekció.
2014. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gladiátorharc nem lenne feltétlen egyenlő a halálbüntetéssel.A vadiúj fideszes stadionokat pedig lehetne valami értelmes dologra is használni:D
2014. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább életfogytiglani kényszermunka és a bér menne az áldozatok hozzátartozóinak..kb
2014. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem mert rengeteg visszaélésre adhatna ez okot.

készült is egy ilyen film a halálfutam,ahol autós kivégzős gladiátor viadalban versenyeztek az elítéltek.

na most kellett nekik egy új sofőr,ezért kinéztek egy autóversenyzőt,megölték a feleségét,a gyilkosságot rákenték,bekerült a böribe és már rendelkezhettek is vele.

2015. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Intelligens ember humánus(abb) módszert választ, szóval villamosszék vagy injekció, bár annak sem vagyok ellene ha mondjuk ha valakinek a családtagját bántják akkor az adott személy végezhessen vele ilyen alapon/személyesen, persze csak kevesen lennének rá képesek, és ez így helyes.


Sajnos a halálbüntetés ellen vagyok annyiban, hogy egy börtönviselt ember kijöhet ha téved a bíróság, egy halott már nem, és bele sem merek gondolni mi lenne ha

(persze ebben az országban ez soha nem fordult és nem is fog előfordulni...(sajnos ez nem igaz)) lennének koncepciós perek... :/


VISZONT annak ellene vagyok hogy az adófizetők pénzén tartsák el őket, szóval dolgoztatni mindenképp jó lenne, hogy a maguk fenntartásának és őreik fizetésének egy részét legalább kitermeljék és ne az én adómon élősködjön aki mondjuk ártott nekem...

Én sem kapom az ételt, de még a TV-t sem, nemhogy a szállást ingyen, ők meg a társadalom söpredéke és ők igen...

2015. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Megint lesznek nyilvános kivégzések és megkövezések is? A TV-ben lesz élő showműsor a vérszomjasabbaknak? Már ha nincs kakasviadal akkor hazamegyünk oszt a TV-ben megnézünk egy "jó" kis kivégzést? :(((
2015. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki belép a pártba önként annak kegyelmet adnak vagy hogy képzelted az egészet?
2015. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!