Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hová...

Hogyan tudhatnám meg, hová tűnt a szomszédom?

Figyelt kérdés

Van egy idős néni, akihez gyakran jártam.Nevelő lánya gondozta, nem volt rózsás a kapcsolatuk.A néni, ha lassan is, de mindíg kicsoszogott és ajtót nyitott nekem, ha csöngettem, mert nagyon szerette ha megyek hozzá..Nos, már jó pár hete, de van az 2 hónapja is, a redőny folyton le van húzva, holott azelőtt minden nap fel volt húzva a redőny, amíg a lánya nála volt, addig szellőztetett.Ha elment, lehúzta.Most folyamatosan le van húzva és a nénihez sosem jutok be, egy pisszenést sem hallok a lakásból.Régebben kint az ajtó előtt is lehetett érezni az állott dohos szagot, ami a lakásból jött, most gyanúsan tiszta a levegő.....A lányát mostanában nem látom.Kérdeztem a szomszédokat, mi lehet, ők azt mondták találkoztak a lányával, és most is azt mondta, amit mindig szokott, hogy jól van anyuka, csak nagyon gyenge.Én viszont már biztos vagyok benne, hogy a néni nincs a házban, csak a lánya hazudja azt! Azt a nőt zavarta, hogy a néni velem jóban van, mert talán sejtette, hogy az öreg hölgy rám akarta hagyni mindenét.Most nagyon aggódom, mi lehet az én öreg barátnőmmel.A lányának nem tudom az elérhetőségét.

A kórházat felhívtam és próbáltam név alapján érdeklődni, nem vitték-e esetleg a nénit be, de nem találtak ilyen nevű beteget.Sajnos elfelejtettem megkérdezni, halottként nem szállították-e be.Mit csinálhatnék, hol érdeklődhetnék még?


2014. dec. 27. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a jegyzőnek.
2014. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jegyzőnek vagy a polgármesteri hivatalban szólj valakinek.
2014. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!