Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem a kínaiak foglalták...

Bob76xd kérdése:

Miért nem a kínaiak foglalták el Ukrajnát, Magyarországot és Romániát? Miért az oroszok foglalták el?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom kérdezi, aki Újpesten él. Ő azt mondta, ha a kínaiak foglalták el volna a fele európát és nem az oroszok, akkor most egészen más lenne Magyarországon, Ukrajnában és Romániában. Ti mit gondoltok erről ?

2014. dec. 28. 07:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerültek volna ide a kinaiak? Gondolod, hoyg az oroszok megengedték volna, hogy közben az ö terüleükön átvonuljanak és közben azt is elfoglalják? Meg mit kezdenének ezekkel a területekkel - így is túl nagy az országuk és túl sok ember él ott.


A másik meg, hogy Ukrajnát ugyan elfoglalták az oroszok, de Romániát meg Magyarországot nem.

2014. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nincs (még) semmi baj, volt már ennél idiótább kérdés is ezen ez oldalon...
2014. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Ukrajnát se foglalták el, és a szankciók hatásra roskadoznak...
2014. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán közük nincs egyikhez sem?
2014. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye kérdést ... Az oroszok engedték volna hogy a kinaiak elfoglalják az ő álltaluk legyőzőt területeket ?
2014. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, fölösleges privát levelekkel bombázni a jónépet.

Ahogy írtam, ha egy mákszemnyi történelmi ée földrajzi ismerete lenne a barátodnak, nem kérdezne ilyeneket. Még akkor sem, ha újpesti.

Az "időgép" feltalálása pedig még odább van egy kissé...

Akik szintén kaptak privátot, azok megértik, miért írom ezt.

Arra viszont nem kaptam választ, hogy hány évesek vagytok, és egyáltalán hogy merült fel ez a téma!

2014. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Privátot én is kaptam, de idögép még nem volt benne :) Azóta nyilván továbbfejlesztették a hülyeséget.


De a kérdezöt meg (ha egáltalán létezö személy), a barátját elküldeném pár évre Kínába, hogy ottani állanpolgárként kelljen élnie, akkor rájönne, hogy mennyiven jobb neki most.

2014. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Nna, nekem volt szerencsém egy második priváthoz is, hogyaszongya:


"Figyelj, ha lenne időgép, akkor én visszamennék a második világháborúba és az oroszokat megállítanám és visszafordítanám őket. A kínaiak mindig is szerették a magyarokat, de az oroszok sosem szerették a magyarokat."


Ahogy mondod, tetéződik a hülyeség.

Képtelen vagyok felfogni, hogy mindezt miért nem lehet itt megírni, minek kell "privizni" (Huhh, de utálom ezt a szót!)

Kérdező, mi ebben a titkos? Miért nem itt válaszolsz a hozzászólóknak?

2014. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért szomorú hogy se történelem, se földrajz óra nem volt meg :D
2014. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A lengyelek és a kínaiak szeretik a magyarokat. Az amerikaiak és az oroszok egyáltalán nem szeretik a magyarokat.
2014. dec. 28. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!