Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mindig tanuljuk, hogy Magyaror...

Mindig tanuljuk, hogy Magyarországot mindig elnyomták, megszállták stb. Mi soha nem tettünk senkinek rosszat? Nem támadtunk meg, nem szolgáltunk ki külföldi érdekeket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Az más. Mikor végigfosztogattuk európát, az csak a haza szolgálatában tettük. Azok nemes dolgok voltak.
2014. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De. Tönkrevágtuk a Nyugat-római Birodalmat. Cserébe a tatárokat meg a törököket nem engedtük be Nyugat-Európába. Szóval azért nem vagyunk annyira rosszak...
2014. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

"Az más. Mikor végigfosztogattuk európát, az csak a haza szolgálatában tettük. Azok nemes dolgok voltak."


Csak, hogy ezt az összes európai nép megtette.

Sokuknak nem is volt elég Európa, hanem mentek gyarmatosítani és más kontinenseket, országokat lerabolni.

2014. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:27


És akkor ezzel le van tudva, hogy mi is ezt tettük vagy mi? Akkor ezek a dolgok már semmisek?


Úgy imádom ezeket a dolgokat. Ha én ellopom a szomszéd kocsiját akkor az nem bűn ha más is ezt teszi?

2014. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma, 13:00


Kifejtenéd, hogy ezt a kérdést miért hozzám szegezted?

2014. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, most vettem csak észre, hogy 2 11:27-es hozzászólás volt, amiből enyém az 1. Szóval nem szóltam :)
2014. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod azt a másik oldalon dobolják!!!!!!!
2014. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!