Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az menő, ha valaki 20 évesen...

Az menő, ha valaki 20 évesen ügyvezető igazgató lett?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

úgy imádom, mikor valaki olyannal henceg, amiről azt sem tudja, hogy eszik vagy isszák, aztán meg fél, ha bajba kerül a saját hibájából :D


keress rá a neten: ügyvezető igazgató kötelezettségei, jogai

2015. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Attól függ, hogy te csak azért vállaltad el hogy "menőzz" vele, vagy tényleg érdekel.

És... mondanak azok is valamit akik azt állítják hogy csak protekcióval lehet bekerülni, sajnos előfordul. DE! Akad olyan is - például az én esetemben-, hogy engem nemrégiben kértek fel, hogy legyek egy kávézó "főnöke". Semmi protekció, szimplán tudják hogy megbízható vagyok és abban a szakmában tanultam- nem egoista módon megjegyzem, nem rosszul.. :)

Szóval hogyha tényleg érdekel és nem csak az egzisztencia miatt vállaltad el, akkor hajrá, és nehogy valami butaságot csinálj amivel csődbe viszed a helyet :D

Ha van ötleted, próbáld meg kamatoztatni azt, ha tudsz, hozz be újításokat amik esetleg növelik a forgalmat- nem tudom, milyen stílű szórakozó helyről van szó. Az én esetemben, a kávézóban ez lesz, régóta vannak/voltak ötleteim, amiket az az illető is tud aki felkért engem- ez is egy ok volt, mert látta bennem, hogy tudnám a helyet egy kicsit fejleszteni. :)

2016. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Az előző kommentelő vagyok, azt kihagytam, hogy:

20/L :)

2016. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Salamon Bálint ***** válasza:
Volt 500000 forintja, és alapított egy kft-t aminek ő az ügyvezeti igazgatója? Hát, ez tényleg nagy eredmény :)
2016. szept. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!