Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vallásosak a nagy...

Miért vallásosak a nagy pénzemberek?

Figyelt kérdés
Sok politikus meg bankár mélyen hívő. Ez honnan jön? Szerintem nem reklámértékű mert alapból nem is lehet tudni róluk hogy azok de hogy lehet hogy materialista emberek ennyire hívők ilyen pozíciókban? Nagyon furcsa így a huszonegyedik században.

2015. jan. 5. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
A vallás a szellemi osztályelnyomás eszköze. A vallás lényege, hogy a szegényeket sötétségben tartsák és elnyomják a forradalmi törekvéseiket. A pénzemberek célja az anyagi elnyomás és kizsákmányolás, tehát nekik is érdekük a szellemi elnyomás.
2015. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez világos de akkor ők miért hívők? Nekik nem csak pénzelni kéne a vallást? Miért gyakorolják? Ez ami nem egészen érthető.
2015. jan. 5. 22:15
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Vallásosak a nagy pénzemberek?
2015. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább fordítva látom. A politikusok között természetesen sok vallásos van (ugyebár vannak pártok amelyek valamilyen szinten a "vallásosságukra" is támaszkodnak), de egy pénzes sikeres embert, ha a sikerének okáról kérdezik, soha nem hozza fel a vallásosságot, sokkal inkább a kemény munkáját bizonygatja.
2015. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen legalábbis.. [link]

[link]

[link]

[link]

Nekem legalábbis ez jön le meg sokan imádkoznak izraelben a falnál.

2015. jan. 5. 22:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez a másik hogy nem is terjesztik hogy hívők csak készülnek képek. A legtöbben viszont valamilyen kapcsolatban vannak az egyik egyházzal.
2015. jan. 5. 22:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert a vallásokban van a világ mély értelme !! Minden tudós, fizikus élete végén vallásossá vált. Pl a XX.sz-i legnagyobb tudományos vita Einstein és Bohr közt volt, miszerint Isten szerencsejátékos-e ?


Az analizáló gondolkodással az ember meglátja a tudományok mélyén levő magasabb értelmet, azt hogy egy magsabb szintű értelemmel bíró tervezettség áll a világ mögött.

2015. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert jól mutat a vagyona mellett.


Körülbelül, mint egy új Maserati.

2015. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Aha, szóval burkoltan zsidózni akartál a kérdéssel?
2015. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]

így jobb? amúgy igen azért raktam bele a pápát mert zsidózni akartam. te egy intelligens ember vagy

2015. jan. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!