Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Angliába szeretnék költözni,...

Angliába szeretnék költözni, mert ott jobbak a közlekedési táblák. Szerintettek?

Figyelt kérdés
Más országokban sokkal hanglatosabbak, szebbek, jobbak (pl. gondolok itt most Angliára) a rendszámtáblák az autókon, a közlekedési táblák, az utak minősége, az egész úthálozat. Ezen a Magyarországon már a vezetést sem lehet élvezni. Ti is így gondoljátok?
2015. jan. 9. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
hangulatosabbak* ettől a magyar tábláktól és utaktól depressziós leszek..
2015. jan. 9. 13:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen nyomós érv.
2015. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Szerintem is Angliába akarsz költözni a közlekedési lámpák miatt.
2015. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fekvőrendőrök miatt akarsz te oda menni, csak ezt nem mered bevallani.
2015. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem a fekvőrendőrök"


Az angol rendőrnő fekve is olyan csúnya, mint állva.

2015. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát amíg meg nem tanulod, hogy a bal oldalon kell vezetni, addig lesz egy-két karambolod, de a kezdeti nehézségek után szerintem is jobb Angliában vezetni. Jobbak a közlekedési táblák, például.
2015. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát sok érvet halottam már a kiköltözés mellett, de speciel ez még soha nem volt köztük.
2015. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hallod, szerintem inkább menjél...
2015. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!