Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen legyen a megemlékezés?

Milyen legyen a megemlékezés?

Figyelt kérdés
A gimiben a mi osztályunk felelős a kommunizmus áldozatainak megemlékezéséért. Fogunk egy kevés szöveget mondani, meg vetítünk is, de akinek van ötlete azt beletehetjük a műsorba. Arra gondoltam hogy talán adhatnánk mindenkinek valamit, csak nem tudom hogy mit.
2010. febr. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinek akartok adni valamit? Az áldozatok már nem élnek!Sőt a hozzátartozóik is idősek lehetnek már.Ha rájuk gondoltál,akkor egy szál virágot.
2010. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, te hülye vagy? A hozzátartozók miért ne élnének? Azért nem 500 éve volt b.zmeg. Még egykori hadifoglyok is élnek. Hogy ne élnének hozzátartozók vagy egykori bebörtönzöttek, ha '89-ben még mindig kommunizmus volt? Az '56-osok talán nem számítanak a kommunizmus áldozatainak? B.zmeg
2010. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a hozzátartozókra gondoltam. Mint azt már írtam, gimis szinten megy a dolog. És a többi diáknak, akik megnézik a műsort. Amikor a holokauszt áldozatairól emlékezett meg egy osztály akkor mindenki kapott egy sárga, 6ágú papírcsillagot, idézettel. És valami ilyesmire gondoltam, csak nem tudom hogy pontosan mit lehetne.
2010. febr. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!