Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az USA a cuckold társadalomnak...

Az USA a cuckold társadalomnak köszönhette a múlt évszázadban befutott gazdasági sikerét?

Figyelt kérdés

Ugye volt a férj, aki reggeltől-estig dolgozott.

Azt hazavárta a felesége, meleg étel, szex aztán mehetett aludni, minden tip-top volt, másnap jól tudott teljesíteni a munkahelyén.

De hogy az asszonyi boldog és kiegyensúlyozott legyen volt a bika/szerető, aki rendszeresen helyretette az asszonyt.

Ha ez nem lett volna meg az asszony frusztrált lett volna, nem lett volna vacsora, se szex, ami csak a férfiról szól meg stb.

Így a férfi is feszült lett volna másnap és csökkent volna a munkakedve, a teljesítménye.

Most sokan ezt viccnek veszik fel, de nem egyszer olvastam már hasonló levezetést neves közgazdászoktól, ahol ilyen látszólag nevetséges dolgoknak volt köszönhető a siker.

Ezt se én találtam ki mielőtt jönne a gyanú, érdekel a vélemény, illetve hasonló következtetések.



2015. febr. 9. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem elég annyi, hogy az idézett szerzőt sok mindennek nevezném, de közgazdásznak nem.

Az eszmefuttatás pedig nélkülözi az alapvető emberi tulajdonságok ismeretét. Más szavakkal: sült bolondság.

2015. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy marhaság.
2015. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam, hogy valamelyik csata, ahol az egyik szereplő az orosz volt azért lett bukta, az oroszoknak, mert nekik nem 5 ujjas kesztyűjük volt, hanem a 2 ujjas, ami megnehezítette a ravasz meghúzását.
2015. febr. 9. 14:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem.

annak köszönheti,hogy messze van,van olaja és az észak-dél konfliktus óta nem volt háború a földjén.

2015. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatmenetedben csak egyvalamit nem értek.

A "bika" hogy ért rá napközben az asszonyt kúrogatni? Vagy ő nem dolgozott? De ha ő nem dolgozott, akkor őt ki tartotta el? Inaktív volt? Netán közmunkás? Esetleg éjszakás műszakban dolgozott? De ha éjszaka dolgozott, akkor nappal hogyan bírta megkúrni a nappal dolgozó férj felajzott asszonyát?

Ezek nagyon fontos kérdések, le kellene őket tisztázni.

2015. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A bika a feleségek pénzéből élt, amit azok a férjeiktől kaptak. Mert ugye nem egy nőt csinált egyszerre.

Ez így tökéletes rendszer. :D

2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a férj is bika volt, aki elment, pénzért dugott nőkkel, közben a felesége költötte az összedugott pénzét a saját bikájára.
2015. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az Egyesült Államokban még mindig a nyugati társadalmak közül a legelterjedtebb a klasszikus férj-feleség felállás, ahol a nő otthon van, a férfi meg dolgozik, épp ezért létezik kb. még kb. 30 állam törvényeiben benne az ún. asszonytartás, hisz ha az elvált nőt, aki egész életében otthon volt senki nem alkalmazná, szóval muszáj a férjnek eltartania, míg újra férjez nem megy, vagy nem talál munkát. Texasban, Nevadában, Virginiában például minden 3. házas nő dolgozik csak, a többi otthon neveli a gyereket.

Az az elférfiasodott nőket akarod kritizálni, akkor savazd a németeket, náluk van az, hogy a házas nők egyre inkább próbálják azt kivitelezni, hogy lerövidítik a szülési szabadságukat, hogy visszamehessenek dolgozni. Az USA államaiban ez rohadtul nem így van, hónapokig éltem kint és az anyukák, akikkel találkoztam szinte egytől egyig háziasszonyok voltak, dacára annak, hogy sokuk lediplomázott előtte.

2015. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Attól még pozitív hatással van a férfi teljesítményére, hogy otthon meleg étel, szerető feleség stb várja.

Ez tagadhatatlan.

2015. febr. 9. 19:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Látom "hatalmas" fejtörést okozott a férj/bika ellentét.

Egyéni vállalkozó, mondjuk festő vagy akár postás, házaló ügynök, munkanélküli, nyugdíjas, tanuló, de tudok olyanról is, hogy a rendőrök éjszakás műszakban lejártak hozzá:)

Ha az asszonynak van hobbija ott is elkaphatja az edző, az oktató a stb.

2015. febr. 9. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!