Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek az érdeke az, hogy...

Kinek az érdeke az, hogy minden nap, minden másodpercében ugyanazokat a lehangoló számokat adják a rádióban?

Figyelt kérdés
Class FM-re gondolok leginkább, azt szoktam kíváncsiságból bekapcsolni.Soha egy pozitívabb, pörgősebb szám, ha kijön egy új lemez valamelyik magyar előadótól,onnan is maximum csak egy depressziós számnak van esélye bejutni a ,,kívánságműsorba""... Ja mégsem Fatima számát minden nap 10 x lejátsszák és Oláh Ibolya férfigyalázó pörgős száma is óránként lemegy.Ne is magyarázza meg nekem bárki is, hogy ez a magyarok igénye...

2015. febr. 17. 14:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocs egy-két sátánista ˝vidámabb˝ számot is lejátszanak néha: Lady Gaga,Katy Perry stb.
2015. febr. 17. 14:54
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, aki összeállítja "kívánságműsort" az egy kissé fantáziátlan és/vagy lusta.
2015. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a régi zenékért már nem, vagy csak kevesebb jogdíjat kell az előadónak a lejátszásért fizetni, különösen napközben.Mellesleg késő este és kora reggel más számokat is adnak.
2015. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De nem érdekel utolsó,hogy hajnalban mit adnak... Ezek se régi számok max 2 évesek,de lennének sokkal jobb számok még régebbről is, régen adtak a 90-es évekből is számokat ritkán... Én többet látok ebbe, azért is ide raktam ki a kérdést.
2015. febr. 17. 15:16
 5/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=d19eBjpP2Aw


Ezt például egyszer nem hallottam még rádióban, pedig nagyon szeretem. :D

2015. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Hpq3k4rNghc


De például ezt is naponta 1-szer ha hallottam, amikor bejött 2 évvel ezelőtt.

2015. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Soha ne is várj bármi ilyen zenét... Dance,latin zene, értelmesebb elektronikus zene,Rock soha nem lesz rádióban...

Csak pop, és abból is a tudjuk milyen...

2015. febr. 17. 15:29
 8/19 anonim ***** válasza:

Hogy rohadnának meg. :D

De amúgy ezek is popzenék, szerintem elég populárisak voltak, csak nem nálunk. :D

2015. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A Music FM sem jobb, az is depressziós, retro hangulatú zenéket játszik, felujított köntösben.
2015. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De a magyar alapvetően egy mulató nép, még ha egy picit pesszimistán is :D Legalább a zenéinknek kellene egy kicsi jó kedvre deríteni minket, de ha bekapcsolom a rádiót az életkedvem is elmegy. Miért érdekük, hogy a magyarok egyre inkább pesszimistább,depressziósabb,szomorúbb nép legyen?
2015. febr. 17. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!